Borderlands 3 - Dynasty Dash Eden-6: hamburgery, dowóz, uciekający czas

Misja poboczne, w której zamieniamy się w dostawcę.

Zadanie dodatkowe w Borderlands, które będziesz mógł rozpocząć po ukończeniu misji głównej o nazwie The Guns of Reliance.

m027

W celu jego rozpoczęcia skieruj się do zajętej wraz z Clayem bazy (strzałka na mapie) i podejdź do tablicy z ogłoszeniami. Po wyświetleniu się misji wystarczy ją zaakceptować.

z154

Następnie skieruj się w stronę znacznika, którym zaznaczono paczkę z hamburgerami (1). Podnieś ją i przygotuj się na dostarczenie pięciu posiłków we wskazane miejsca. Będziesz miał 10 minut na wykonanie zadania, a jeśli chcesz spełnić dodatkowe warunki, to będziesz musiał zmieścić się z limitem 9-minutowym (najtrudniejszy wariant), 5-minutowym lub 2,5-minutowym.

z155

Warto zaznaczyć, że podczas korzystania z mapy czas będzie wstrzymywany. Dobrze jest zatem jej użyć, aby wyznaczyć sobie potencjalną trasę. Wsiądź w pojazd i rozpocznij od najbliższych punktów, a potem kieruj się do kolejnych. Po dotarciu do wybranego miejsca należy podejść do wskazanego budynku i zostawić w zaznaczonym miejscu (2) hamburgera.

z156

Trzeba uważać, bo wokół miejsc pojawia się na ogół sporo wrogów. Nie walcz z nimi, tylko dostarczaj przesyłkę i ruszaj dalej. Jeśli chcesz uzyskać, jak najlepszy wynik czasowy, to niezbędne będzie ostrzeliwanie zaznaczonych na czerwono plakatów (3), rozwieszonych wzdłuż trasy. Zestrzelenie każdego z nich zapewni dodatkowe sekundy.

Jeśli będziesz chciał poprawić wynik czasowy, to po zakończeniu zadania istnieje możliwość jego ponownego rozegrania.

Następnie: Borderlands 3 - Sacked: rezydencja, zwłoki, popiersia, nagrania, Aurelia, Clare

Spis treści: Borderlands 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Borderlands 3 - Capture the Frag: Tyreen, Troy Team, bomba

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami