Assassin's Creed Odyssey w tym miesiącu z ostatnią aktualizacją - twórcy kończą rozwój gry

Plus: powrót wydarzeń z najemnikami i statkami.

Firma Ubisoft poinformowała, że w tym miesiącu opublikuje ostatnią aktualizację Assassin's Creed Odyssey, kończąc tym samym dosyć długi rozwój wydanej rok temu produkcji.

Nieznane są na razie szczegóły na temat planowanych zmian i nowości. Wiadomo jedynie, że twórcy zamierzają wyeliminować „duże błędy”. Więcej detali - wraz z terminem wydania - deweloperzy ujawnią wkrótce.

ac_odyseja_kon
Z okazji rocznicy premiery, przygotowano specjalnego wierzchowca

To nie wszystko - 5 października minie rok od premiery tytułu, w związku z czym postanowiono powtórzyć wyzwania z epickim najemnikami i statkami. Do 4 listopada każdego dnia otrzymamy możliwość zmierzenia się z innym przeciwnikiem lub okrętem.

Przykładowo dzisiaj można spróbować pokonać wroga znanego jako Occylos the Successor, a jutro jegomościa Polycaste the Jilted. Co ciekawe, podniesiono nagrody za pokonanie wspomnianych bossów do 15 sztabek Orichalcum, czyli wirtualnej waluty w grze.

ac_alexios
W Assassin's Creed Odyssey do wyboru są dwie postacie - Alexios lub Kassandra

W tydzień można więc zdobyć maksymalnie 105 sztabek, które można wydać między innymi na zakup rocznicowego wierzchowca - Melainy. Pełna rozpiska wydarzenia dostępna jest na oficjalnej stronie Assassin's Creed.

Twórcy zaprezentowali także kilka interesujących statystyk związanych z produkcją. Do tej pory gracze spędzili ponad 645 milionów godzin na rozgrywce, pokonując ponad 20 miliardów przeciwników, wykonując 48 milionów zdjęć i rozmontowując ponad 107 miliardów broni.

Zobacz: Assassin's Creed Odyssey - Poradnik, Solucja

Ponadto w dialogach użytkownicy częściej wybierali kwestie przyjazne niż agresywne (stosunek 68 procent do 32 procent), decydowali się mówić prawdę niż kłamać (66 proc. do 34 proc.) i stawiali na bogów niż ludzi (57 proc. do 43 proc.). Jeżeli było to możliwe, w większości przypadków (71,5 proc.) postanawiali romansować z postaciami.

Źródło: Assassin's Creed

Następnie: PS Plus Rewards - rabaty w Pyszne.pl i innych usługach dla abonentów. Nowa inicjatywa polskiego Sony

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami