Assassin's Creed Odyssey w tym miesiącu z ostatnią aktualizacją - twórcy kończą rozwój gry

Plus: powrót wydarzeń z najemnikami i statkami.

Firma Ubisoft poinformowała, że w tym miesiącu opublikuje ostatnią aktualizację Assassin's Creed Odyssey, kończąc tym samym dosyć długi rozwój wydanej rok temu produkcji.

Nieznane są na razie szczegóły na temat planowanych zmian i nowości. Wiadomo jedynie, że twórcy zamierzają wyeliminować „duże błędy”. Więcej detali - wraz z terminem wydania - deweloperzy ujawnią wkrótce.

ac_odyseja_kon
Z okazji rocznicy premiery, przygotowano specjalnego wierzchowca

To nie wszystko - 5 października minie rok od premiery tytułu, w związku z czym postanowiono powtórzyć wyzwania z epickim najemnikami i statkami. Do 4 listopada każdego dnia otrzymamy możliwość zmierzenia się z innym przeciwnikiem lub okrętem.

Przykładowo dzisiaj można spróbować pokonać wroga znanego jako Occylos the Successor, a jutro jegomościa Polycaste the Jilted. Co ciekawe, podniesiono nagrody za pokonanie wspomnianych bossów do 15 sztabek Orichalcum, czyli wirtualnej waluty w grze.

ac_alexios
W Assassin's Creed Odyssey do wyboru są dwie postacie - Alexios lub Kassandra

W tydzień można więc zdobyć maksymalnie 105 sztabek, które można wydać między innymi na zakup rocznicowego wierzchowca - Melainy. Pełna rozpiska wydarzenia dostępna jest na oficjalnej stronie Assassin's Creed.

Twórcy zaprezentowali także kilka interesujących statystyk związanych z produkcją. Do tej pory gracze spędzili ponad 645 milionów godzin na rozgrywce, pokonując ponad 20 miliardów przeciwników, wykonując 48 milionów zdjęć i rozmontowując ponad 107 miliardów broni.

Zobacz: Assassin's Creed Odyssey - Poradnik, Solucja

Ponadto w dialogach użytkownicy częściej wybierali kwestie przyjazne niż agresywne (stosunek 68 procent do 32 procent), decydowali się mówić prawdę niż kłamać (66 proc. do 34 proc.) i stawiali na bogów niż ludzi (57 proc. do 43 proc.). Jeżeli było to możliwe, w większości przypadków (71,5 proc.) postanawiali romansować z postaciami.

Źródło: Assassin's Creed

Następnie: PS Plus Rewards - rabaty w Pyszne.pl i innych usługach dla abonentów. Nowa inicjatywa polskiego Sony

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami