Zabójczy Terminator w akcji w zwiastunie Mortal Kombat 11

Brutalna maszyna.

Warner Bros. opublikowało zwiastun prezentujący Terminatora, czyli dodatkową postać, która 8 października trafi do Mortal Kombat 11.

Nagranie przedstawia fragmenty pojedynków z udziałem zabójczego cyborga T-800. Warto zaznaczyć, że choć maszyna otrzymała twarz Arnolda Schwarzeneggera, głosu postaci użyczy inna osoba, choć wybrana przez wspomnianego aktora.

Terminator z Mortal Kombat 11 w walce korzysta między innymi z broni palnych - na wyposażeniu ma pistolet maszynowy i charakterystyczną strzelbę. Potrafi też uderzyć pięściami i nogami, a także teleportować się na krótkie odległości.

Co ciekawe, kiedy T-800 zetknie się z ogniem (generowanym na przykład przez Scorpiona) straci swoją ludzką powłokę i ujrzymy znany z filmów mechaniczny szkielet. Nie zakończy to rozgrywki - otrzymamy możliwość kontynuowania walki.

Poza Terminatorem w planach są jeszcze inne dodatkowe postacie - spokrewniona z Kitaną królowa Sindel, Joker z komiksów wydawnictwa DC i służący piekielnym mocom Spawn. Wojownicy trafią do Mortal Kombat 11 odpowiednio 26 listopada, 28 stycznia i 17 marca.

mk_terminator
T-800 może stracić ludzką skórę

Zobacz: Mortal Kombat 11 - wszystkie Fatality, jak zrobić; poradnik

Dostęp do wszystkich wymienionych bohaterów uzyskają nabywcy zestawu Kombat Pack, który na PC kosztuje 161,99 zł, a na konsolach 169 zł. Warto zaznaczyć, że w skład pakietu wchodzą jeszcze wydani niedawno Shang Tsung i Nightwolf.

Oczywiście Terminatora, Jokera, Sindel i Spawna będzie można również kupić osobno. Ceny nie są na razie znane, ale wspomnianych podopiecznych, których opublikowano jakiś czas temu, można zdobyć po 25 zł.

Następnie: The Last of Us 2 - z nastolatki w bezwzględną kobietę. Przemiana Ellie w nowym wideo

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami