W Halo Infinite głosu kosmitom użyczył mops

Nietypowy aktor.

Deweloperzy z 343 Industries zakończyli niedawno prace związane z nagrywaniem dźwięków do wykorzystania w Halo Infinite. Okazuje się, że źródłem niektórych kosmicznych odgłosów jest pies.

Mops imieniem Gyoza użyczył swojego „głosu”, który pasuje do dźwięków wydawanych przez niektórych przeciwników w grach z popularnego cyklu Microsoftu. Fragmenty nagrań zarejestrowano w materiale wideo.

Technicy zaprezentowali też proces nagrywania dźwięków różnych broni. Wykorzystano wiele tradycyjnych rodzajów uzbrojenia, a ich dźwięki zostaną później przerobione, by przypominały bardziej futurystyczne wersje karabinów czy strzelb.

Halo Infinite ma ukazać się pod koniec 2020 roku. Microsoft potwierdził już, że gra trafi zarówno na Xbox One (na każdy model), jak też na nową konsolę, znaną obecnie tylko pod nazwą kodową Scarlett.

960x0__2_
Infinite ma być największym Halo w historii. Nie wiadomo jednak, czy twórcy zdecydują się na otwarty świat

Tak jak PlayStation 5, Xbox Scarlett ma wspierać rozdzielczość 8K i oferować wsteczną kompatybilność. Konsola zostanie prawdopodobnie ujawniona oficjalnie na przyszłorocznych targach E3.

Następnie: Twarz PlayStation odchodzi z Sony. Shawn Layden, szef Worldwide Studios

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami