The Last of Us 2 - z nastolatki w bezwzględną kobietę. Przemiana Ellie w nowym wideo

Ewolucja na przestrzeni lat.

Firma Sony udostępniła materiał, który prezentuje ewolucję głównej bohaterki The Last of Us 2 - Ellie - między pierwszą oraz drugą odsłoną cyklu studia Naughty Dog.

Nagranie przedstawia jak wygląd postaci zmienił się od momentu wydarzeń z poprzedniej części serii. W filmie młoda dziewczyna przeobraża się w dorosłą kobietę, która jest żądna zemsty za bliżej niesprecyzowane krzywdy.

Wideo opublikowano w związku z faktem, że od dzisiaj abonenci PS Plus mogą bez dodatkowych opłat pobrać odświeżoną wersję pierwszego The Last of Us. Przedstawiciele Sony zachęcają graczy, by zapoznali się z początkiem historii przed premierą kontynuacji.

Akcję powstającej produkcji osadzono pięć lat po wydarzeniach z poprzedniej części. Tym razem nie pokierujemy poczynaniami Joela, a Ellie, aczkolwiek mężczyzna pojawi się w grze, co potwierdzono w niedawnym zwiastunie.

tlou2_ellie
Ellie nie jest już małą dziewczynką

Zobacz: The Last of Us 2 - premiera i najważniejsze informacje

The Last of Us 2 zadebiutuje 21 lutego 2020 roku, tylko na PS4. Twórcy tytułu podkreślają, że to największy, najdłuższy, a zarazem najambitniejszy projekt w dorobku deweloperów ze studia Naughty Dog.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami