Ghost Recon Breakpoint - ukrywanie się, jak się schować

Unikanie wzroku wrogów.

W Ghost Recon Breakpoint dobrze się czasem ukryć. Kiedy widzimy, że wrogów jest zbyt wielu, albo po prostu nie chce nam się walczyć. Albo też kiedy polują na nas niebezpieczne drony Azrael. Jeśli nas namierzą, wyślą za nami najpotężniejszych przeciwników w grze - Wilki.

Dlatego warto wiedzieć, jak najlepiej się chować. W Breakpoint najbardziej skuteczne jest po prostu położenie się na ziemi. Znacznie ogranicza to zdolność przeciwników do dostrzeżenia naszej postaci.

kamo

Co więcej, możemy też użyć kamuflażu (1), gdy leżymy na ziemi. Bohater smaruje się wtedy ziemią i błotem, by jeszcze bardziej wtopić się w otoczenie. W takim przypadku nie zauważą nas nawet wrogowie przechodzący 2-3 metry obok nas, o ile się nie ruszymy.

Kiedy więc gonią nas Wilki, a my nie mamy jeszcze wystarczającego poziomu ataku, by stawić im czoła, wystarczy zgubić pościg na chwilę, położyć się i wysmarować błotem. A potem po prostu cierpliwie czekać.

W pozostawaniu niewykrytym podczas infiltracji pomaga też oczywiście skradanie się. Jest wręcz nieodzowne. Wciśnij Ctrl lub B/kółko na padzie, by się skradać.

Ponadto, w ukrywaniu przed dronami pomaga też spray maskujący. Ma go jednak tylko klasa Pantera.

Następnie: Ghost Recon Breakpoint - drony do strzałów synchronicznych

Spis treści: Ghost Recon Breakpoint - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost Recon Breakpoint - dron: jak zdobyć i używać

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami