Ghost Recon Breakpoint - jak się leczyć, urazy i stamina

Bandaże, woda, strzykawki.

Warto dbać o zdrowie, także w Ghost Recon Breakpoint. Tym bardziej, że nieco łatwiej tutaj o kontuzję niż w poprzedniej odsłonie cyklu. Leczenie się jest jednak proste.

Gdy masz wybrany przedmiot leczący (bandaże lub strzykawkę), po prostu wciśnij G na klawiaturze lub LB/L1 na padzie. Żeby wybrać przedmiot leczący, otwórz koło przedmiotów (1) wciskając RB/R1 na padzie lub wciskaj 4 na klawiaturze, by zmieniać przedmioty.

leczenie1

Leczenie bandażem trwa najdłużej, ale bandaż się nie zużywa. Strzykawka przywraca punkty zdrowia szybciej, lecz też nie wszystkie - i zawsze mamy ograniczoną liczbę strzykawek.

Zdrowie tracimy oczywiście podczas walki, ale nie tylko. Nowość w Breakpoint to system poruszania się po zboczach i stromych powierzchniach. Jeżeli będziesz zbyt szybko lub długo zbiegał po stromym zboczu, to upadniesz i mocno się potłuczesz.

Upadki skutkują nie tylko lekkimi ranami, ale też tymczasowym zmniejszeniem poziomu staminy, więc w praktyce pasek staminy staje się krótszy (2).

leczenie2

Dlatego też zawsze zwracaj uwagę na staminę. Jeśli musisz uciekać, zadbaj o to, by mieć przy sobie zapas wody, która pozwala uzupełniać energię. Manierkę też od początku mamy w przedmiotach podręcznych.

Przedmioty leczące znajdziesz często w różnych miejscach w świecie gry, w budynkach i skrzyniach, na stolikach i w biurkach. Wystarczy że podejdziesz do nich, a Duch automatycznie je zbierze.

Następnie: Ghost Recon Breakpoint - modyfikacja broni, rusznikarstwo

Spis treści: Ghost Recon Breakpoint - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami