Ghost Recon Breakpoint - Helikoptery w ogniu

Początek.

Gdy pierwszy raz uruchomisz Ghost Recon Breakpoint, obejrzysz wprowadzający filmik - nie będziesz musiał nawet wybierać opcji Nowa gra z menu. Następnie wybierzesz lub zaprojektujesz twarz swojego bohatera (lub bohaterki). Później, po kolejnej scence, przejmiesz w końcu kontrolę nad postacią.

Pierwsze zadanie to wyleczenie ran. Masz akurat wybraną apteczkę, więc wciśnij G lub lewy bumper. Postać zacznie się bandażować - potrwa to chwilkę. Następnie ruszaj powoli przed siebie, w stronę żółtej ikony. Możesz iść prosto do celu, ale możesz też przeszukać dom po lewej (1).

heli1

Jeśli z domu wyjdziesz przez okno i skierujesz się na Zachód, zobaczysz po lewej bunkier, a za nim dwóch wrogów (2). Widzisz teraz, że obecność przeciwników jest symbolizowana na minimapie w rogu czerwoną barwą.

heli2

Pokonaj wrogów - skradaj się i zlikwiduj każdego jednym strzałem w głowę. Przeszukaj bunkier i ruszaj na północ, do drugiego bunkra, gdzie też jest dwóch wrogów i trochę zasobów. Schowaj się po lewej stronie za jakimiś przeszkodami i poczekaj, aż strażnicy wyjdą, by ich wyeliminować. Potem idź do wraku śmigłowca. Najpierw otwórz skrzynię (3).

heli3

To właśnie w takich skrzyniach znajdziesz broń i nowe elementy stroju. Z tej zabierzesz pierwszy karabin. Możesz otworzyć ekwipunek i wyposażyć go w tłumik (Zobacz: Ghost Recon Breakpoint - modyfikacja broni, rusznikarstwo, akcesoria). To bardzo przydatne. Potem podejdź w oznaczone ikoną celu miejsce i zbadaj zwłoki.

Miejsca katastrof, jaskinia

Cel zostanie zaktualizowany - musisz iść do kolejnego wraku. Idź prosto w stronę wielkiego hangaru i trzymaj się jego lewej strony. Możesz wejść do środka i zlikwidować dwóch wrogów (4), by zebrać na spokojnie zawartość skrzyni (5).

heli4

Od hangaru ruszaj prosto, cel jest 300 metrów dalej, na wzgórzu. Po lewej zobaczysz jednak bunkier, zza którego wyjdzie kilku wrogów. Trzymaj się lewej strony, by okrążyć wrogów lub zajść ich od tyłu i cicho wyeliminować.

Gdy zbliżysz się do celu, obejrzysz cut-scenkę. Po niej nie rób nic gwałtownego. Na dole widzisz mnóstwo wysokopoziomowych przeciwników - to Wilki, niebezpieczni najemnicy. Możesz zlikwidować każdego strzałem w głowę, ale oni mogą zrobić ci to samo, więc nie warto teraz nic robić. Odwróć się i podążaj w stronę trzeciego śmigłowca.

Regularnie patrz na minimapę w rogu, by dostrzegać pozycje przeciwników. Możesz ich omijać, ale radzimy likwidować wszystkich z ukrycia bronią z tłumikiem, po uprzednim oznaczeniu.

heli5

Po dotarciu do ostatniego śmigłowca sprawdź radio z boku. Połączysz się z siłami ruchu oporu, które wskażą ci miejsce docelowe. Weź jeden z pojazdów i jedź drogą w stronę celu. Po drodze możesz zatrzymywać się, by pokonywać wrogów po cichu, ale nie jest to konieczne - możesz ich nawet rozjeżdżać autem. Nie będą cię ścigać.

Najlepiej zostawić eksplorację okolicy na później, gdy będziesz już miał trochę umiejętności i punktów szybkiej podróży. Radzimy jechać więc prosto do celu i nie zbaczać z drogi. Kiedy dojedziesz na małe lądowisko przy górze, wejdź do jaskini (6).

heli6

Po scence przejdź prosto, a znajdziesz się w ukrytej bazie ruchu oporu. Tu trafili też trzej inni ocalali z twojej grupy. Porozmawiaj z dwoma żołnierzami oznaczonymi żółtą ikoną misji, a później podejdź nieco dalej, w lewo, do trzeciego. Leży na łóżku szpitalnym. Rozmowa z nim zakończy tę misję.

Następnie: Ghost Recon Breakpoint - Bez wyjścia

Spis treści: Ghost Recon Breakpoint - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami