Ghost Recon Breakpoint - Bez wyjścia

Pomagamy cywilom.

Po misji Helikoptery w ogniu czas na kolejne zadanie. Zacznij od podejścia do oznaczonego żółtą ikoną mężczyzny w kapeluszu. Dowiesz się, że musisz pomóc cywilom, którzy chcą wydostać się z wyspy.

Opuść jaskinię. Teraz cała Auroa stoi przed tobą otworem, więc możesz wykonać trochę misji pobocznych. Jeśli jednak chcesz podążać za głównym wątkiem, to bierz śmigłowiec (1) znajdujący się zaraz za wyjściem z jaskini i wystartuj. Leć na północ.

bezwyjscia1

Leć w miarę wysoko, ale zwracaj uwagę na słupy dymu (2). To miejsca, w których znajdziesz biwaki. Warto wylądować chociaż przy jednym z nich po drodze. Z góry widzisz, czy nie ma przy nich wrogów. Wystarczy, że podejdziesz do biwaku, by odblokować o na stałe jako punkt szybkiej podróży.

bezwyjsciadym

Gdy będziesz zbliżał się do celu misji, wyląduj śmigłowcem na skraju cypla, na piaszczystej plaży.

Obrona osiedleńców

Wysiądź z helikoptera i zmierzaj na piechotę do celu - to mała wioska rybacka. Po drodze możesz trafić na dwuosobowe patrole, ale są banalne do pokonania (rozmieszczenie patroli jest na tyle losowe, że nie możemy wskazywać ich rozmieszczenia).

W wiosce podejdź na molo i porozmawiaj z mężczyzną w okularach, przy którym stoi jego córka. Po dialogu od razu zaczną się kłopoty. Po rozmowie od razu cofnij się i schowaj za skrzyniami przy krańcu pomostu, by mieć widok na ląd.

bezwyjscia2

Zaraz zjawią się wrogowie w samochodach. Jeśli oczekiwaliście wyzwania, to trzeba jeszcze trochę poczekać. Walka jest bardzo łatwa, jeśli zajmiemy dobrą pozycję. Poczekaj, aż wrogowie po prawej podejdą do beczek i strzel w nie, by wyeliminować cały oddział. Potem pozbądź się tych po lewej stronie.

Strzały w głowę zabijają od razu, więc starcie można zakończyć bardzo szybko. Pamiętaj, że możesz też spróbować zlikwidować kierowcę, zanim pojazd zaparkuje. Kiedy starcie się skończy, wracaj na molo porozmawiać z Foxem. Po rozmowie misja się zakończy i rozpocznie się kolejne zadanie.

W międzyczasie przeczesz okolicę, by pozbierać zasoby i otworzyć skrzynie.

Następnie: Ghost Recon Breakpoint - Powrót do korzeni

Spis treści: Ghost Recon Breakpoint - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost Recon Breakpoint - Helikoptery w ogniu

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami