FIFA 20 - latający piłkarze i inne zabawne błędy

Nagrania internautów.

Gracze natknęli się na zabawne błędy w FIFA 20, a część nagrań standardowo trafiła na fora internetowe. Poniżej kilka przykładów, wśród których na pierwszy plan wysuwają się latający piłkarze. Błędy pochodzą w większości z wczesnej wersji gry.

Zaczynamy od sytuacji, podczas której sędzia odgwizdujący spalonego pomylił się prawdopodobnie o ponad 10 metrów. Autor wpisu nie kryje oburzenia.

Absolutely shocking offside call from EA. Worst I've ever had in a FIFA game. from r/FIFA

Zawodnik Manchesteru United próbował wykopać piłkę zmierzającą do bramki, ale nie trafił w futbolówkę, podcinając własnego bramkarza. Ten dodatkowo niezręcznie próbował uratować sytuację, co tylko dodało komizmu całej scenie.

Fantastic Immersive Footballing Experience from r/FIFA

Wygląda na to, że FIFA 20 miała problem z obliczaniem kolizji zawodnika z szybko lecącą piłką. Efektem są piłkarze niemal wystrzeliwujący w powietrze lub wylatujący poza boisko. Poniżej kilka przykładów.

Truly powerful shot from r/FIFA
Another quality clearance from Virgil from r/FIFA

Ostatnie nagranie jest szczególnie ciekawe, bo powtórka pokazuje błąd z bliska. Wydaje się, że zawodnik przeleciał przez bramkę i „wtopił” się w tłum.

Lucas Vázquez uses the Force to score from r/FIFA

FIFA 20 zadebiutowała 27 września na PC, PS4, Xbox One i Switch (choć na ostatniej platformie bez większych innowacji). Twórcy wprowadzili całkiem nowy tryb piłki ulicznej o nazwie Volta, a także zmiany w standardowym trybie rozgrywki, między innymi premiujące umiejętną obronę.

Następnie: Przeciwnicy w The Last of Us 2 są znacznie inteligentniejsi - wykryją nawet kierunek ataku z ukrycia

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami