FIFA 20 kontra PES 2020 - porównanie graficzne reprezentacji Polski

Białoczerwoni w wykonaniu EA Sports i Konami.

Internauta o pseudonimie Cycu1 opublikował wideo, w którym porównał ze sobą reprezentację Polski w wersji z gier FIFA 20 oraz PES 2020.

W materiale zaprezentowano polską kadrę w scenach odśpiewywania hymnu narodowego w obu wymienionych produkcjach. Autor nagrania zestawił również twarze poszczególnych sportowców na zbliżeniach.

Z porównania wynika, że najbardziej znani zawodnicy - w tym Wojciech Szczęsny, Łukasz Fabiański, Robert Lewandowski i Kamil Grosicki - zostali dosyć wiernie odwzorowani w obu tytułach. Część pozostałych piłkarzy wygląda jednak nieco lepiej w tytule od Konami.

Warto zwrócić uwagę na przypadek Krzysztofa Piątka. Sportowiec jest polskim ambasadorem FIFA 20, aczkolwiek wirtualna podobizna autorstwa EA Sports w niewielkim stopniu przypomina rzeczywisty odpowiednik i znacznie lepiej prezentuje się w PES 2020.

Co ciekawe, niektórzy są obecni tylko w jednej z gier. Przykładowo Sebastian Szymański, Dawid Kownacki i Jakub Błaszczykowski dostępni są tylko w projekcie od deweloperów z japońskiego Konami.

fifa_20_piatek_krzysztof
Krzysztof Piątek w FIFA 20 i PES 2020

Zobacz: FIFA 20 - poradnik i najlepsze porady

FIFA 20 zadebiutowała 27 września na PC, PS4, Xbox One i Switch. Produkcja wprowadziła szereg zmian do rozgrywki, a najważniejszą nowością jest Volta - inspirowany cyklem FIFA Street tryb, który pozwala rozgrywać mecze na blokowiskach i halach.

PES 2020 ukazał się zaś kilka tygodni wcześniej na komputerach oraz konsolach Sony i Microsoftu. Kolejna odsłona cyklu usprawniła między innymi moduł Master League, a więc odpowiednik wariantu kariery.

Następnie: Cyberpunk 2077, Modern Warfare i Minecraft z ray tracingiem - Nvidia promuje technikę w nowym materiale

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami