Borderlands 3 - The Guns of Reliance: Clay, wagon, Fort Sunshine, Muldock Anointed, Dalton

Misja główna, w której zdobywamy bazę i uwalniamy sojusznika.

Kolejna misja główna w Broderlands 3, która zostanie odblokowana automatycznie po ukończeniu poprzedniego zadania fabularnego o nazwie Lair of the Harpy, gdzie odwiedzało się posiadłość Jakobsa.

149

Pierwszym zadaniem będzie skierowanie się do Claya, który zostanie oznaczony na mapie. Najszybciej dotrzesz do niego korzystając z pojazdu i jadąc w stronę znacznika. Po dotarciu we wskazane miejsce natkniesz się na Claya (1).

Zajęcie bazy z Clayem

Po rozmowie wejdź z nim do wrogiej bazy i oczyść ją z przeciwników. Po pozbyciu się pierwszej partii wrogów pojawią się kolejni.

150

Oprócz ich wyeliminowania zlokalizuj też dwie klatki, które zostaną oznaczone. Są w nich przetrzymywani sojusznicy: Kyle i Jon Ryan. Aby ich uwolnić strzelaj w zamki (2) w klatkach.

151

Wróć do Claya i po kolejnej rozmowie strzel w pobliski zamek (3), dzięki czemu uzyskasz dostęp do arsenału. Możesz się tu zaopatrzyć w nowe bronie. Kiedy będziesz gotowy wróć do Claya i odeprzyj kolejny atak przeciwników, a potem jeszcze kilka szturmów.

152

W pewnej chwili na placu boju pojawi się Long Arm The Smasher (4) - nie jest to szczególnie trudny przeciwnik, ale staraj się go trzymać na dystans. W walce z nim dobrze spisze się amunicja podpalająca.

153

Po pozbyciu się oponentów wskocz na dach pobliskiego budynku i przestaw włącznik prądu (5), dzięki czemu aktywujesz wszystkie ważne miejsca w nowo zajętej bazie.

Podróż wagonem, Fort Sunshine i Muldock Anointed

Możesz teraz poświęcić nieco czasu na uzupełnienie zapasów lub przyjęcie nowego zadania pobocznego. Kiedy będziesz gotów skorzystaj z pojazdu i kieruj się w stronę wskaźnika.

154

Po dotarciu na miejsce, czyli do Fortu Sunshine, przystąp do rozprawiania się z przeciwnikami, najlepiej z pojazdu. Po otrzymaniu komunikatu opuść most i skieruj się do pobliskiej, historycznej kryjówki. Na szczycie schodów sprawdź dwie skrzynie oraz przyjrzyj się księdze (6).

155

Następnie udaj się do kolejnego punktu, czyli Lumberhold. Wejdź na górę po drabinie, przebij się przez bazę opanowaną przez wrogów i skieruj się na stację. Poczekaj na dogodny moment i przeskocz na wagon (7).

156

Poczekaj na dogodny moment, kiedy znajdziesz się nad Fort Sunshine (8), po czym zeskocz z wagonu na dół.

157

Uważaj, bo zostaniesz od razu zaatakowany przez dużą grupę przeciwników. Na szczęście wokół jest sporo przeszkód, za którymi możesz się ukrywać. Uważaj przy tym na stojące na obrzeżach działka (9).

158

Po rozprawieniu się z obrońcami przygotuj się do walki z silnym przeciwnikiem - Muldockiem Anointedem (10). Jest dość wolny, ale zadaje spore obrażenia od różnych żywiołów, dlatego dobrze jest się ukrywać.

159

Kiedy tylko nadarzy się okazja atakuj przeciwnika. Przydadzą się zdolności specjalne, a także samonaprowadzające pociski, o ile takie posiadasz. Jeśli rywal stworzy tarczę (11), to poczekaj, aż rzuci w stronę bohatera, po czym wykonaj unik i atakuj ponownie.

160

Czasami rywal wejdzie w tryb, gdzie będzie odporny na ataki. Odczekaj chwilę, aż wróci do normalności i kontynuuj ataki. Po walce podejdź do panelu (12) i skorzystaj z niego, żeby uwolnić Daltona (13). Weź od mężczyzny klucz i wróć z nim do bazy zajętej wraz Clayem, gdzie otwórz skrzynię Dlatona, w której znajdziesz cenne bronie.

Następnie: Borderlands 3 - The Family Jewel: Voracious Canopy, Balex, GenIVIV (boss)

Spis treści: Borderlands 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Borderlands 3 - Lair of the Harpy: Jakobs Manor, Billy Anointed, zagadka z dźwigniami

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami