Borderlands 3 - Lair of the Harpy: Jakobs Manor, Billy Anointed, zagadka z dźwigniami

Misja główna, w której przemierzamy posiadłość Jakobsa.

Misja główna w Borderlands 3, którą rozpoczniesz po ukończeniu zadania fabularnego o nazwie Hammerlocked, w którym po pokonaniu bossa Wardena uwalniałeś postać Hammerlocka.

140

Zacznij od powrotu do regionu o nazwie Floodmoor Basin na planecie Eden-6. Na miejscu udaj się do kryjówki o nazwie Knotty Peak (centrum mapy), gdzie porozmawiaj z Wainwrightem (1).

141

Następnie zjedź windą do hangaru, przywołaj pojazd i udaj się do znacznika, który wskaże drogę do nowej lokacji o nazwie Jakobs Estate. Celem jest przebicie się przez lokację do wskazanej posiadłości (Jakobs Manor). Po dotarciu w pobliże wciśnij przycisk (2), aby przywołać windę.

Wejdź na platformę i skorzystaj z dźwigni, dzięki czemu zaczniesz jechać w górę. Podczas walk z przeciwnikami uważaj zwłaszcza na Golitahy - dobrze jest się z nimi rozprawiać celując w brzuch. Trafienie w głowę spowoduje, że rywal zmutuje do bardziej agresywnej formy, odzyskując przy tym zdrowie.

142

Po wjechaniu windą na górę przejdź przez dziedziniec i skieruj się w stronę drzwi wejściowych (3). Przejdź przez nie i zacznij kierować się w głąb budynku. Po animacji przygotuj się na odparcie dużego ataku przeciwników.

Walka z Billy The Anointed i zagadka z dźwigniami

Następnie posuwaj się w stronę sali teatralnej, po drodze przebijając się przez lokacje wypełnione mnóstwem przeciwników.

143

Po dotarciu do wybranego miejsca zostaniesz zaatakowany przez silnego przeciwnika - Billy'ego, The Anointed (4). Uważaj, ponieważ pomimo swoich rozmiarów i wagi potrafi błyskawicznie się przemieszczać.

144

Pozostawaj w ciągłym ruchu i wykonuj dużo skoków, aby omijać jego ataki. Jednym z nich będą wystrzeliwane czaszki (5), które najlepiej zestrzeliwać szybkostrzelną bronią. Oprócz tego uważaj na falę uderzeniową, kiedy rywal uderza w ręce, po tym jak podejdziesz blisko niego.

145

Przeciwnik będzie również rzucał elektrycznymi ładunkami (6), przed którymi odskakuj na boki. W międzyczasie staraj się cały czas go ostrzeliwać. Po zabraniu rywalowi całego życia podejdź do niego i skorzystaj z ataku wręcz.

146

Po walce przejdź do dalszej części rezydencji. W końcu dotrzesz do trzech dźwigni i przycisku, z którymi wiąże się zagadka. Przy pomocy dźwigni ustaw bohatera z pejczem (7), złote tło (8) oraz specyficzny symbol (9), po czym wciśnij klawisz z prawej. W ten sposób odblokujesz tajne przejście.

Sama zagadka nawiązuje do plakatu, który znajduje się na prawo od konsoli z dźwigniami.

147

Zeskocz na dół i kontynuuj, aż do biblioteki z czaszką (10). Wciśnij ją, dzięki czemu odkryjesz kolejne przejście.

148

Ruszaj dalej, aż do poszukiwanego przedmiotu, czyli płytę (11), która będzie wisiała na ścianie. Podnieś ją, zeskocz na dół i wróć do Wainwrighta w kryjówce, gdzie zaczynałeś misję, dzięki czemu ją ukończysz.

Następnie: Borderlands 3 - The Guns of Reliance: Clay, wagon, Fort Sunshine, Muldock Anointed, Dalton

Spis treści: Borderlands 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Borderlands 3 - Hammerlocked: Wainwright, Anvil, Brick, Crunk Bunny, Warden (boss)

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami