Borderlands 3 - Irregular Customers: Witch's Peat, Jabber, Apollo, Artemis

Misja poboczna na Eden-6, gdzie rozprawiamy się małpopodobnymi wrogami.

Misja poboczna w Borderlands 3, którą możesz rozpocząć w trakcie wykonywania zadania głównego o nazwie The Guns of Reliance, gdzie po raz pierwszy spotykasz Claya.

m026

Aby rozpocząć misję musisz z wymienionym wyżej sojusznikiem zająć wrogą bazę i uwolnić dwóch więźniów. Kiedy to uczynisz podejdź do tablicy informacyjnej na terenie placówki (strzałka na obrazku) i przyjmij zlecenie.

z140

Następnie zacznij kierować się w stronę znacznika, który pojawi się na mapie. W ten sposób dotrzesz do miejsca z Jabberami (1), czyli małpokształtnymi przeciwnikami. Uważaj, ponieważ nie są zbyt silne, to jednak potrafią szybko się przemieszczać i rzucać w bohatera różnymi przedmiotami i atakować wręcz.

z141

Po rozprawieniu się ze zwykłymi rywalami na placu boju pojawi się silniejsza wersja Jabbera, czyli Apollo (2). Pokonaj go, po czym podnieść z ziemi zawór (Coolant Valve) i umieść go w zaznaczonym na zielono miejscu.

z142

Następnie będziesz musiał przestawić trzy dźwignie. Dwie z nich znajdują się przy mechanizmach na ziemi. Jedna jest jednak na dachu pobliskiego budynku (3). Aby się do niej dostać możesz wskoczyć na dach drewnianej chatki, a potem z niej przeskoczyć po dużym korzeniu do wybranego punktu.

z143

Po przestawieniu dźwigni pojawi się kolejny zmutowany przeciwnik - Artemis (4). Pozbądź go pancerza, a potem wykończ, dzięki czemu ukończysz misję i zdobędziesz nagrodę.

Następnie: Borderlands 3 - Swamp Bro: Chadd, Grog, Ravager, skok, platforma

Spis treści: Borderlands 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Borderlands 3 - Witch's Brew: Murl, Azalea, Pippie, Black Flame, kadzie

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami