Podróż do świata ciemności z modem do Borderlands 3

Limbo?

Nowy mod do Borderlands 3 na PC usuwa z gry kolory i wszystkie elementy interfejsu, upodabniając produkcję do Limbo - niezależnego, mrocznego hitu z 2010 roku.

Modyfikacja jest interesująca, bo zaprzecza niemal wszystkiemu, czym wyróżnia się seria Borderlands - zamiast żywych kolorów i szaleństwa, wkraczamy w świat ciemności, który przypomina zupełnie inną grę.

Autor narzędzia użył tylko prostych komend w narzędziu post-processingowym o nazwie ReShade, aby uzyskać widoczny efekt. Omawiany mod można natomiast pobrać ze strony Nexus Mods.

Zobacz: Borderlands 3 - Poradnik, Solucja

Do Bordelrands 3 powstały już inne mody - przykładowo pozwalające ominąć wprowadzenie lub rozpocząć grę z postacią na 50. poziomie.

limbo1
Limbo - dla porównania

Produkcja zadebiutowała 13 września, również na PS4 i Xbox One. „To udana kontynuacja, która zaspokaja potrzeby miłośnika serii. Pod kątem dopracowania technicznego jest jednak nie najlepiej” - czytamy w naszej recenzji Borderlands 3.

Następnie: LEGO The Last of Us 2 - projekt fana

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

PS5 - poradnik do konsoli

Wszystko o PlayStation 5: najważniejsze funkcje, rozwiązania problemów, porady i wskazówki.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami