FIFA 20 - Volta online: czy można grać ze znajomymi

Mecz towarzyski w ulicznym trybie.

Nie możesz znaleźć opcji zaproszenia znajomego do gry w trybie Volta w FIFA 20? W tym poradniku przedstawiamy najważniejsze informacje i tłumaczymy, czy funkcja w ogóle jest w grze obecna.

Niestety, odpowiedź brzmi: nie. Wydaje się, że Volta to jedna z najważniejszych nowości w FIFA 20, ale twórcy nie zdecydowali się umożliwić użytkownikom rozgrywki ze znajomymi przez sieć.

Nie oznacza to jednak, że w Voltę w ogóle nie zagramy z przyjaciółmi - wciąż pozostaje opcja zabawy lokalnej, czyli przy jednej konsoli czy PC. Wystarczy wybrać Szybki mecz, a potem tryb piłki ulicznej - tak jak w przypadku zwykłej rozgrywki.

vol1

Sama Volta oferuje natomiast tryb online, nazwany Ligą Volta. Mierzymy się tam z losowymi graczami z całego świata, jednak każdy musi grać swoją własną drużyną i ma do dyspozycji tylko tych zawodników, których udało się zrekrutować.

Spis treści: FIFA 20 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: FIFA 20 - najlepsze ustawienia kontrolera: asysty, wspomaganie

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami