Destiny 2 za darmo: zawartość, jak pobrać i grać

Nowe Światło.

Destiny 2 przechodzi na częściowy model Free to Play, a więc każdy będzie mógł zagrać za darmo w strzelankę studia Bungie. Płatne pozostają wyłącznie najnowsze dodatki, jak nadchodząca Twierdza Cieni.

Obecnie grę można pobrać na Steamie. Rozgrywka możliwa będzie od godzin wieczornych 1 października. Wtedy też darmową wersję Destiny 2 będzie można pobrać na konsolach PS4 i Xbox One.

W sklepie Steam wystarczy kliknąć przycisk Pobierz grę wstępnie. Należy zarezerwować sobie ponad 80 GB wolnego miejsca na dysku.

Darmowe wydanie strzelanki jest w niektórych miejscach dostępne pod tytułem Destiny 2: Nowe Światło (New Light).

Destiny 2 - zawartość wersji Free to Play

Darmowe Destiny 2 oferuje sporo różnych elementów i trybów gry. Przede wszystkim gracze mogą ukończyć kampanię podstawową, a także wątek fabularny z dwóch dodatków - Klątwy Ozyrysa i StrategOS-a.

Niedostępna pozostanie kampania z rozszerzenia Porzuceni z 2018 roku, ale inne elementy tego dodatku znajdą się w wersji darmowej. To chociażby tryb sieciowy Gambit z rozgrywką PvPvE, a także nowe mapy i broń.

70895052_2661742553869319_655343551885869056_o

Bezpłatna wersja Destiny 2 to też oczywiście wszystkie Szturmy i Najazdy wydane przed premierą dodatku Porzuceni. To trudniejsze, grupowe zadania dla 3-6 użytkowników.

Najważniejszym elementem wydaje się rozgrywka w Tyglu, czyli PvP. Gracze z darmowej wersji będą rywalizować na tych samych playlistach, co posiadacze najnowszego płatnego dodatku - choć nie będą mogli zdobyć niektórych najlepszych broni legendarnych.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Crysis 4 oficjalnie zapowiedziany

Aktualizacja: Crytek potwierdza. Jest też teaser.

Doniesienia o CoD Warzone 2 niepokoją fanów

Martwią się utratą postępów w pierwszej części gry.

Valve po cichu zmieniło interfejs Half-Life 2 - przed premierą Steam Deck

Większe ikony i przystosowanie do obsługi padem.

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami