Borderlands 3 - On the Blood Path: Ramsden, Holder, Shanks

Misja poboczna, w której musimy opowiedzieć się po jednej ze stron konfliktu.

Kolejne zadanie dodatkowe w Borderlands 3, które staje się dostępne w trakcie pobytu na planecie Eden-6, a konkretnie w sektorze The Anvil, do którego dociera się podczas misji o nazwie Hammerlocked.

m023

Aby je rozpocząć należy udać się do człowieka o imieniu Ramsden (strzałka na mapie) i rozpocząć z nim rozmowę.

z128

Początkowo zostaniesz poproszony o zdobycie trzech kluczy. Udaj się w stronę pierwszego wskaźnika, przejdź przez drzwi i przeszukaj pudełko przy ciele w koszu. Drugi klucz jest w pudełku przy zwłokach w sąsiednim pomieszczeniu, a trzeci w lokalnej toalecie (1).

z129

Skieruj się w stronę nowego znacznika, pokazującego bramę (2), którą otwórz wkładając do panelu z lewej odnaleziony klucz. W kolejnej lokacji rozpraw się z całą grupą należących do grupy o nazwie Shanks.

z130

Po uczynieniu tego wejdź po skrzyniach (3) na górę i skieruj się w stronę cel. Otwórz tę, w której miał przebywać Holder. Po przyjrzeniu się ciału okaże się jednak, że nie jest to poszukiwany mężczyzna.

z131

Udaj się wtedy w lewo i przesuń leżącą na ziemi blachę (4). Odkryjesz w ten sposób przejście, z którego skorzystaj.

z132

Oczyść z przeciwników kolejne pomieszczenie, po czym udaj się na rozmowę z Holderem (5). Będziesz musiał teraz podjąć decyzję. Możesz opowiedzieć się po stronie Holdera (porozmawiaj z nim) lub Ramsdena (otwórz drzwi).

W obydwu przypadkach dojdzie do regularnej bitwy. Jeśli pokonasz Holdera, to otrzymasz od Ramsdena strzelbę. Jeżeli opowiesz się po stronie tego pierwszego, to po bitwie dostaniesz tarczę.

Następnie: Borderlands 3 - Witch's Brew: Murl, Azalea, Pippie, Black Flame, kadzie

Spis treści: Borderlands 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Borderlands 3 - Get Quick, Slick: Prisa, Outrunner, rampy, The Big Jump

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami