Borderlands 3 - Don't Truck with Eden-6: Miller, Bloodflap

Misja poboczna, w której walczymy z gangiem.

Misja poboczna w Borderlands 3, którą będziesz mógł rozpocząć po dotarciu na planetę Eden-6. Po raz pierwszy trafiasz na nią w zadaniu fabularnym o nazwie Hammerlocked.

m021

Aby rozpocząć misję skieruj się w stronę zwłok (strzałka na mapie), które leżą na ulicy. Wejdź z nimi w interakcję i przyjmij zlecenie.

z120

Zacznij od skierowania się do Millera (1), stojącego nieopodal ciała. Porozmawiaj z mężczyzną.

z121

Następnie przywołaj pojazd i zacznij kierować się w stronę pierwszego znacznika. Po dotarciu na miejsce natkniesz się na wrogi pojazd (2), należący do gangu Bloodflapa. Zniszcz go, a następnie zlokalizuj drugą maszynę i pozbądź się również jej.

z122

Po uczynieniu tego na drugim końcu mapy pojawi się znacznik, wskazujący miejsce pobytu Bloodflapa. Udaj się do wskazanego punktu. Kiedy to nastąpi przeciwnik wyskoczy (3) na drogę. Wyrusz za nim i zniszcz jego pojazd.

Po rozprawieniu się z Inquisitorem Bloodflapem powróć do Millera, który zlecał zadanie i porozmawiaj z nim. Po chwili otrzymasz nagrodę i zaliczysz misję.

Następnie: Borderlands 3 - Get Quick, Slick: Prisa, Outrunner, rampy, The Big Jump

Spis treści: Borderlands 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Borderlands 3 - Ratch'd'Up: Terry, Glenn, Gary

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami