Bany w Pokemon Go dla posiadaczy Xiaomi Redmi 5?

Po aktualizacji MIUI.

Najnowsza aktualizacja nakładki systemowej MIUI sprawia, że niektórzy posiadacze smartfona Xiaomi Redmi 5 zostają zbanowani w grze Pokemon Go - sugerują zgłoszenia na forum Reddit.

Jeden z użytkowników poinformował o zaskakującej blokadzie, dodając też, że używa telefonu Redmi 5. W komentarzach zgłosiły się też inne osoby grające na tym samym modelu Xioami, z podobnym problemem.

pokemon_go
Komunikat o banie

Przypadki z dziwnymi banami zaczęły pojawiać się po wprowadzeniu niedawnej aktualizacji 10.3.2 oprogramowania MIUI. Nie dotyczy to żadnych innych modeli Xiaomi.

Niektórzy użytkownicy zwracają uwagę, że podobna sytuacja miała miejsce wiosną w innej grze studia Niantic - w Ingress banowano wtedy niektórych graczy korzystających z systemu Android po aktualizacji do wersji Q.

Na szczęście żaden gracz nie został zbanowany permanentnie. Większość przypadków do blokada na kilka dni, a w najgorszym razie na cały miesiąc. Deweloperzy nie ustosunkowali się jeszcze do zgłaszanych problemów.

Źródło: XDA Developers

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Wiedźmin 3 niczym z pokazu na E3 2014 - mod zmienia gameplay i animacje

Nowe uniki, pozycje bojowe i więcej możliwości biegu.

[PLOTKA] PS5 otrzyma "potężny" zestaw gier na premierę

Twierdzi streamer z rzekomymi znajomościami.

Bomba atomowa uderzy w mapę CoD Warzone?

Plus: odkryto kolejne nawiązanie do Black Ops: Cold War.

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami