FIFA 20 z problemami w trybie kariery - gracze domagają się zmian i poprawek

Twierdzą, że zaniedbano wariant.

Wczoraj na rynku zadebiutowała FIFA 20, czyli kolejna odsłona piłkarskiej serii. Nie obyło się jednak bez trudności - gracze donoszą o problemach związanych z trybem kariery, domagając się od twórców wprowadzenia istotnych zmian.

O niedoskonałościach informują między innymi użytkownicy forum Reddit. Wśród najpoważniejszych błędów jest sytuacja, w której sztuczna inteligencja kierująca czołowymi klubami nie wystawia najlepszych składów, przez co potyczki są bardzo łatwe.

Zirytowani fani zorganizowali akcję, w której proszą EA Sports o ulepszenia. Wpisy do twórców publikują na Twitterze pod hashtagiem #FixCareerMode (w wolnym tłumaczeniu: „naprawcie tryb kariery”), który wczoraj był trzecim najpopularniejszym w Wielkiej Brytanii. Nasi koledzy z brytyjskiego Eurogamera mieli okazję porozmawiać z jednym z liderów inicjatywy.

- Niegdyś kariera była najważniejszym wariantem dla serii FIFA. Kiedy skoncentrowano się na Ultimate Team, zaczęto zaniedbywać ten moduł, przez co w wersjach sprzed pięciu lub siedmiu lat jest znacznie lepszy niż obecnie - tłumaczy użytkownik o pseudonimie Spookymulder.

Podkreśla, że kolejne odsłony cyklu były wydawane z błędami psującymi immersję. Nierealistyczne tabele czy wspomniane problemy ze składem pojawiały się także w poprzednich częściach - prośby o aktualizacje i poprawki były podobno ignorowane, a społeczność „rażąco zlekceważono”.

Spookymulder zaznacza, że sam natknął się na kilka błędów, w tym związany z mało autentycznymi ruchami transferowymi sztucznej inteligencji - po jednym rozegranym sezonie duże drużyny pokroju Barcelony i Manchesteru City zaczęły gromadzić najlepszych piłkarzy.

Zobacz: FIFA 20 - poradnik i najlepsze porady

EA Sports o problemach wie. Odpowiedzialny za kontakt z fanami Corey Andreas zapewnił na Twitterze, że deweloperzy pracują nad stosownymi poprawkami, ale oznajmił, że nie zostaną wdrożone „natychmiastowo”.

FIFA 20 dostępna jest na PC, PS4, Xbox One i Switch. Wśród najważniejszych nowości jest Volta - inspirowany podcyklem FIFA Street tryb, w którym można rozgrywać mecze na blokowiskach i halach.

Następnie: Kilof z Minecrafta jako działający kontroler - projekt fana

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami