Borderlands 3 - Ratch'd'Up: Terry, Glenn, Gary

Misja poboczna, w której pomagamy przeprowadzić nietypową operację.

Zadanie dodatkowe w Borderlands 3, które staje się dostępne po wykonaniu misji fabularnej o nazwie Atlas, At Last, w której pokonywaliśmy bossa Katagawę Jr.

m020

Bieżącą misję możesz rozpocząć w trakcie rozmowy z Rhysem (strzałka na mapie), zaraz po tym, jak doradzisz mu w sprawie wąsów.

z115

Pierwszym celem będzie zejście do lobby i skierowanie się do pokoju Terry'ego. Na miejscu zlokalizuj przełącznik (1), który otworzy tajne przejście (2) z lewej.

z116

Rusz korytarzem przed siebie, aż dotrzesz do drzwi z napisem Atlas. Odbądź rozmowę z osobą po drugiej stronie, po czym wróć na korytarz, przebij się przez Ratche i wejdź do laboratorium. Rozpraw się z dużą grupą przeciwników, po czym wejdź na górę i skorzystaj z komputera (3).

z117

Wróć na korytarz i porozmawiaj z Glennem (4), który okaże się Ratchem z mózgiem człowieka.

z118

Wyrusz za nim i podnieś mózg Terry'ego, po tym jak jego ciało zostanie zjedzone. Zeskocz na dół i przestaw dźwignię z lewej strony klatki. Następnie zeskocz na dół i rozpraw się z Garym (5) i mniejszymi przeciwnikami.

z119

Po walce przejdź przez korytarz, który się otworzy i umieść mózg w specjalnym miejscu (6) z lewej. Następnie skorzystaj z komputera, a po zakończeniu operacji porozmawiaj z Terrym. Wróć na górę i przeprowadź rozmowę z Glennem, co zakończy zadanie.

Następnie: Borderlands 3 - Don't Truck with Eden-6: Miller, Bloodflap

Spis treści: Borderlands 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Borderlands 3 - Opposition Research: Gonner, agenci, szpiedzy, dane wywiadowcze (Intel)

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami