Borderlands 3 - Atlas, At Last: Nullhoundy, działa, Katagawa Jr (boss)

Misja główna, w której zdobywamy kolejny fragment klucza.

Misja główna w Borderlands 3, która rozpocznie się automatycznie po zakończeniu zadania fabularnego o nazwie Space-Laser Tag. Aby do niego przystąpić udaj się do regionu Meridian Complex na planecie Promethea, po czym skieruj się do wejścia prowadzącego do wnętrza firmy Atlas.

104

Na miejscu spotkasz żołnierza Liama, który wpuści bohatera do środka. Rusz przed siebie i przygotuj się na walkę z przeciwnikami (1), którzy wkrótce zaczną atakować ośrodek.

Uruchomienie systemów obronnych

Sam zdecyduj czy będziesz walczył ze wszystkimi czy też przedrzesz się do dalszej części bazy.

105

Celem jest dotarcie do pierwszego komputera (2), aktywującego działa obronne. Zanim z niego skorzystasz będziesz musiał pozbyć się nowego, szybkiego rywala - Nullhounda (3).

106

Następnie zacznij przedzierać się przez bazę wypełnioną przeciwnikami. Po drodze trafisz między innymi na silnego Arbalesta (4), znanego już z jednej z poprzednich misji. Potem trzeba będzie uporać się jeszcze z kilkoma Nullhoundami.

107

Kontynuuj, aż dotrzesz do kolejnego komputera (5). Skorzystaj z niego, co uruchomi systemy obronne. Kiedy to nastąpi udaj się na przedpole i skorzystaj z jednego z działek (6), aby ułatwić sobie odpieranie wrogich ataków.

Walka z bossem - Katagawa Jr

Po odparciu szturmów odwróć się, wróć do bazy i skorzystaj z windy, która zawiezie bohatera na wyższe piętra.

108

Po wyjściu przejdź przez korytarz, podejdź do biurka w pokoju na końcu i przestaw lampkę. W ten sposób odblokujesz tajne przejście (7), z którego skorzystaj.

109

Trafisz na plac, gdzie rozpocznie się pojedynek z bossem - Katagawą Jr (8). Jest to szybki przeciwnik, który będzie błyskawicznie przemieszczał się po planszy.

110

Katagawa będzie często przywoływał swoje klony (9). Ich atakowanie nie będzie jednak zabierać energii i zdrowia głównemu przeciwnikowi. Dlatego dobrym sposobem jest oddanie kilku celnych strzałów i sprawdzenie czy obniża się główny pasek tarczy/zdrowia (10) widoczny na ekranie. Jeśli tak, to znaczy, że ostrzeliwujemy właściwego przeciwnika.

111

Dobrą metodą jest korzystanie z szybkostrzelnej broni elektrycznej. Umożliwia ona szybkie zniszczenie tarczy przeciwnika i możliwość zabierania jego zdrowia. W trakcie walki dużo się poruszaj, aby nie zostać trafionym przez klony, ataki wręcz Katagawy (lubi pojawiać się zaraz przy bohaterze i korzystać z szabli) oraz jego granaty, które po eksplozji zakłócają wizję (11). W ostatnim przypadku dobrze jest szybko wyjść z ich pola rażenia.

Pamiętaj, że tarcza Katagawy szybko się regeneruje, dlatego jeśli tylko pozbędziesz go jej, to staraj się od razu zadać, jak najwięcej ran. Po walce wróć do Rhysa, a po krótkiej rozmowie zdecyduj czy chcesz pozbawić go wąsów czy też nie. Przy okazji odbierz od niego kolejny fragment klucza.

Następnie: Borderlands 3 - Beneath the Meridian: Neon Arterial, Appolyon Station, Rampager (boss)

Spis treści: Borderlands 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Borderlands 3 - Space-Laser Tag: Rhys, Viper Drive, Skywell 27, Thruster, Katagawa Ball (boss)

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami