Autorzy Marvel's Avengers zmienili wygląd Thora - po krytyce fanów

Nowa fryzura i nie tylko.

Square Enix opublikowało wideo prezentujące Thora z powstającej gry Marvel's Avengers. Nagranie ujawnia, że twórcy dokonali zmian w wyglądzie herosa.

Po zaprezentowaniu pierwszych materiałów z projektu, na autorów ze studia Crystal Dynamics spadła fala krytyki. Fani narzekali przede wszystkim na modele poszczególnych superbohaterów, w tym wspomnianego boga piorunów.

Okazuje się, że deweloperzy poprawili wygląd Thora. Z udostępnionego filmu wynika, że zmian doczekała się między innymi fryzura - postać nosi włosy upięte z tyłu, co upodabnia herosa do odpowiednika z pierwszych odsłon Kinowego Uniwersum Marvela. Udoskonalono też twarz.

Najwyraźniej graczom podobają się wprowadzone przez twórców zmiany. We wpisach na forum Reddit wypowiadają się pozytywnie o superbohaterze, podkreślając, że teraz prezentuje się znacznie lepiej.

thor_porownanie
Thor przed i po - porównanie

Zobacz: Marvel's Avengers - premiera i najważniejsze informacje

Thor nie jest jedynym, którego odświeżono. Crystal Dynamics znacznie udoskonaliło model Czarnej Wdowy, a zwłaszcza twarz kobiety. Wprowadzono też poprawki do projektu Kapitana Ameryki, dzięki czemu wydaje się młodszy i mniej prostokątny.

Marvel's Avengers zadebiutuje 15 maja na PC, PS4, Xbox One i Google Stadia. Produkcja zaoferuje dwa odrębne moduły - kampanię fabularną dla pojedynczego gracza oraz misje kooperacyjne przeznaczone dla maksymalnie czterech osób.

Źródło: Reddit

Następnie: Cyberpunk 2077 - polski dubbing. Michał Żebrowski jako Johnny Silverhand

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami