Autorzy Marvel's Avengers zmienili wygląd Thora - po krytyce fanów

Nowa fryzura i nie tylko.

Square Enix opublikowało wideo prezentujące Thora z powstającej gry Marvel's Avengers. Nagranie ujawnia, że twórcy dokonali zmian w wyglądzie herosa.

Po zaprezentowaniu pierwszych materiałów z projektu, na autorów ze studia Crystal Dynamics spadła fala krytyki. Fani narzekali przede wszystkim na modele poszczególnych superbohaterów, w tym wspomnianego boga piorunów.

Okazuje się, że deweloperzy poprawili wygląd Thora. Z udostępnionego filmu wynika, że zmian doczekała się między innymi fryzura - postać nosi włosy upięte z tyłu, co upodabnia herosa do odpowiednika z pierwszych odsłon Kinowego Uniwersum Marvela. Udoskonalono też twarz.

Najwyraźniej graczom podobają się wprowadzone przez twórców zmiany. We wpisach na forum Reddit wypowiadają się pozytywnie o superbohaterze, podkreślając, że teraz prezentuje się znacznie lepiej.

thor_porownanie
Thor przed i po - porównanie

Zobacz: Marvel's Avengers - premiera i najważniejsze informacje

Thor nie jest jedynym, którego odświeżono. Crystal Dynamics znacznie udoskonaliło model Czarnej Wdowy, a zwłaszcza twarz kobiety. Wprowadzono też poprawki do projektu Kapitana Ameryki, dzięki czemu wydaje się młodszy i mniej prostokątny.

Marvel's Avengers zadebiutuje 15 maja na PC, PS4, Xbox One i Google Stadia. Produkcja zaoferuje dwa odrębne moduły - kampanię fabularną dla pojedynczego gracza oraz misje kooperacyjne przeznaczone dla maksymalnie czterech osób.

Źródło: Reddit

Następnie: Cyberpunk 2077 - polski dubbing. Michał Żebrowski jako Johnny Silverhand

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami