Star Wars Jedi: Fallen Order z nowym zwiastunem. Efektowna walka, zarys fabuły i duży boss

Przygoda Cala.

Przedstawiciele studia Respawn przygotowali nowy trailer gry Star Wars Jedi: Fallen Order. Materiał przedstawia kilka krótkich fragmentów rozgrywki i scen przerywnikowych.

Widzimy oczywiście głównego bohatera, który musi uciekać przed Inkwizytorami. Pomagają mu w tym rebelianci. Cal jest rycerzem Jedi - jednym z niewielu, którzy nie zostali wyeliminowani na rozkaz Imperatora.

Pokazano urywki kilku scen walki. W pewnym momencie słyszymy też droida pytającego o cel podróży, co przypomina, że Fallen Order nie będzie do końca liniową grą. Sami wybierzemy kolejność odwiedzanych planet.

Gra ma też oferować pewne elementy gatunku metroidvania. Do niektórych miejsc nie dotrzemy, zanim nie odblokujemy konkretnych mocy czy narzędzi, które usprawnią eksplorację.

jedis_____kopia

Star Wars Jedi: Fallen Order zadebiutuje 15 listopada na PC, PS4 i Xbox One. To produkcja dla jednego gracza, bez żadnego trybu multiplayer, mikropłatności czy lootboxów.

Następnie: Kolejne sekrety P.T. z PS4 odkryte. Postać za drzwiami i wanna z szokującą zawartością

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami