Rozprawa sądowa w Fallout 76. Gracze chcą ukarać przywódcę klanu bandytów

Niczym w papierowych RPG.

Grupa graczy dbających o sprawiedliwość w Fallout 76 schwytała przywódcę innego klanu za przewodzenie gangiem bandytów. Następnie poddano go procesowi sądowemu.

Obrońcy pustkowi to Fallout Five-0, a użytkownicy nękający innych zrzeszyli się pod nazwą The Vultures. Obydwie grupy grają w produkcję Bethesdy w stylu znanym z serwerów typu role-play w różnych grach sieciowych - dokładnie odgrywają swoje role, jak w papierowych RPG.

f2
Warlord i jeden z oskarżycieli

Samozwańczy strażnicy moralności odebrali kilka sygnałów o napadach organizowanych przez Sępy i postanowili zareagować. Zlikwidowali przestępców i uwięzili ich lidera.

Zebrano już zeznania świadków i ofiar. Sprawozdania te zostaną niedługo opublikowane na fanpage'u klanu. Cały proces ma zakończyć się w październiku.

O ostatecznym losie Warlorda zadecydują gracze w ramach specjalnego głosowania. Jeśli zostanie uznany za winnego, zostanie stracony. Może oczywiście stworzyć nową postać, ale nie będzie już tym samym bohaterem, a kolejnym nowo-przybyłym do Zachodniej Wirginii.

zeznan
Zeznanie jednego z poszkodowanych

- Fallout 76 pozwolił nam spotkać różne frakcje i grupy ludzi, przebywać w tym świecie w innym celu niż tylko dla pstrykania zdjęć i strzelania - powiedział Ray Middleton, szef Five-0.

- Tworzymy tutaj historię, wszyscy razem. Decyzje graczy i wydarzenia mają wpływ na ogólny postęp różnych wątków.

Odgrywanie roli w grze Bethesdy nie jest proste, ponieważ twórcy nie przygotowali listy serwerów, a więc żaden nie może być oznaczony jako miejsce dla miłośników wcielania się w fikcyjne postacie.

Źródło: Polygon

Następnie: The Last of Us 2 - priorytetem bazowe PS4

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami