Kolejne sekrety P.T. z PS4 odkryte. Postać za drzwiami i wanna z szokującą zawartością

Wycięte i ukryte elementy gry.

Youtuber Lance McDonald ujawnił nowe, nieodkryte wcześniej sekrety horroru P.T. z PlayStation 4. Dowiadujemy się między innymi, co stoi za drzwiami na samym początku gry.

Okazuje się, że bohaterowi przygląda się Lisa - szlochająca kobieta, którą można spotkać i usłyszeć wiele razy podczas krótkiej przygody. Autor filmu wykorzystał specjalne opcje, by dezaktywować system znikania obiektów. Gdy wychodzi więc z pierwszego pokoju, Lisa nadal stoi przy drzwiach.

W podobny sposób McDonald sprawił też, że po skręceniu korytarzem w prawo w pewnym momencie Lisa jest widoczna cały czas, a nie tylko na ułamek sekundy. To pozwoliło lepiej przyjrzeć się modelowi tej zjawy.

Inny sekret dotyczy zupełnie wyciętej zawartości, która nigdy nie znalazła się w finalnej grze. Okazuje się, że wanna mogła być cała wypełniona wodą, a na dodatek znajdowało się w niej ciało pozbawione głowy.

zjawaa

P.T. powstało jako teaser Silent Hills. Nad grą pracował Hideo Kojima, przy wsparciu reżysera Guillermo del Toro. W głównej roli miał wystąpić Norman Reedus, ale Konami anulowało projekt.

Grę usunięto już z PlayStation Store.

Następnie: Darmowa wersja PUBG na PC także w Europie

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami