Ukończenie Dying Light 2 w całości zajmie ponad 100 godzin

Główny wątek jest jednak na około 20 godzin.

Twórcy Dying Light 2 ze studia Techland wielokrotnie zapewniali, że produkcja jest znacznie obszerniejsza od poprzedniej części. Teraz przekonują, że gra zaoferuje treści na wiele godzin zabawy.

Główny projektant tytułu - Tymon Smektała - udzielił wywiadu serwisowi Prankster 101. W rozmowie deweloper stwierdził, że w przypadku pozycji z otwartym światem trudno oszacować dokładny czas rozgrywki.

- Wiele rzeczy może się wydarzyć podczas zabawy i trzeba na nie reagować. Główny wątek fabularny powinien potrwać od 15 do 20 godzin, natomiast ukończenie wszystkich treści zajmie ponad 100 godzin - tłumaczy.

dying_light_2_dlugosc
Nie zabraknie oczywiście zombie

Innymi słowy, ostateczny czas rozgrywki w Dying Light 2 zależy od tego, czy zechcemy wykonać wszystkie aktywności poboczne. Zrealizowanie zadań dodatkowych znacznie wydłuży naszą przygodę.

To nie wszystko, ponieważ twórcy zachęcają do kilkukrotnego przechodzenia gry. Podkreślają, że ze względu na nieliniowy charakter produkcji, kończąc tytuł jeden raz, zobaczymy jedynie połowę przygotowanych atrakcji - tylko 20 procent elementów jest niezależna od wyborów.

Zobacz: Dying Light 2 - premiera i najważniejsze informacje

Dying Light 2 ukaże się wiosną 2020 roku na PC, PS4 i Xbox One, a później być może również na konsolach nowej generacji.

Źródło: Prankster 101

Następnie: The Last of Us 2 - nowy gameplay. Brutalna walka i skradanie

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami