Niektóre decyzje nie zależą od nas - twórcy Call of Duty: Modern Warfare o wyłączności trybu Survival dla PS4

"Wariant to tylko 1 procent gry".

Infinity Ward odniosło się do kontrowersji, które wywołała informacja, że tryb Survival w Call of Duty: Modern Warfare przez rok dostępny będzie tylko na PS4.

Dyrektor narracyjny w studiu - Taylor Kurosaki - za pośrednictwem Twittera odpowiedział na krytykę fanów. Deweloper przyznał wprost, że na część kwestii zespół odpowiedzialny za grę nie ma wpływu.

„Każdego dnia robimy, co w naszej mocy, by zagwarantować naszym graczom jak najlepsze doświadczenie. Są jednak decyzje, które są niezależne od nas. Rozumiem wasze odczucia, ale to i tak lepsza sytuacja niż inne, które widziałem” - przekonuje.

Kurosaki zwrócił jednocześnie uwagę, że Survival stanowi jedynie niewielką część Spec Ops - trybu, który pojawi się na każdym urządzeniu docelowym. Podkreślił, że dodatki do wariantu także otrzymają wszyscy nabywcy strzelanki.

„Survival to tylko 1 procent gry. Pozostałe 99 procent trafi jednocześnie na wszystkie platformy. Wolę, by każdy mógł zagrać w 99 procent produkcji w tym samym czasie niż cały tytuł nie był dostępny wszędzie” - wyjaśnia w usuniętym z nieznanych przyczyn wpisie.

Wspomniany tryb pojawiał się już w niektórych odsłonach cyklu. To rozgrywka kooperacyjna - grupa czterech graczy odpiera ataki kolejnych fal wrogów, niczym w Hordzie z Gears of War. Opcja to część Spec Ops - wariantu, w którym wspólnie ze znajomymi wykonamy misje.

Zobacz: Call of Duty: Modern Warfare - premiera i najważniejsze informacje

Call of Duty: Modern Warfare zadebiutuje 25 października na PC, PS4 i Xbox One.

Następnie: Ukończenie Dying Light 2 w całości zajmie ponad 100 godzin

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami