Niektóre decyzje nie zależą od nas - twórcy Call of Duty: Modern Warfare o wyłączności trybu Survival dla PS4

"Wariant to tylko 1 procent gry".

Infinity Ward odniosło się do kontrowersji, które wywołała informacja, że tryb Survival w Call of Duty: Modern Warfare przez rok dostępny będzie tylko na PS4.

Dyrektor narracyjny w studiu - Taylor Kurosaki - za pośrednictwem Twittera odpowiedział na krytykę fanów. Deweloper przyznał wprost, że na część kwestii zespół odpowiedzialny za grę nie ma wpływu.

„Każdego dnia robimy, co w naszej mocy, by zagwarantować naszym graczom jak najlepsze doświadczenie. Są jednak decyzje, które są niezależne od nas. Rozumiem wasze odczucia, ale to i tak lepsza sytuacja niż inne, które widziałem” - przekonuje.

Kurosaki zwrócił jednocześnie uwagę, że Survival stanowi jedynie niewielką część Spec Ops - trybu, który pojawi się na każdym urządzeniu docelowym. Podkreślił, że dodatki do wariantu także otrzymają wszyscy nabywcy strzelanki.

„Survival to tylko 1 procent gry. Pozostałe 99 procent trafi jednocześnie na wszystkie platformy. Wolę, by każdy mógł zagrać w 99 procent produkcji w tym samym czasie niż cały tytuł nie był dostępny wszędzie” - wyjaśnia w usuniętym z nieznanych przyczyn wpisie.

Wspomniany tryb pojawiał się już w niektórych odsłonach cyklu. To rozgrywka kooperacyjna - grupa czterech graczy odpiera ataki kolejnych fal wrogów, niczym w Hordzie z Gears of War. Opcja to część Spec Ops - wariantu, w którym wspólnie ze znajomymi wykonamy misje.

Zobacz: Call of Duty: Modern Warfare - premiera i najważniejsze informacje

Call of Duty: Modern Warfare zadebiutuje 25 października na PC, PS4 i Xbox One.

Następnie: Ukończenie Dying Light 2 w całości zajmie ponad 100 godzin

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami