Metro 2033 Redux i Everything za darmo w Epic Games Store

Przez tydzień.

Epic Games Store udostępniło za darmo kolejne dwie produkcje - opartą na twórczości Dmitrija Głuchowskiego grę Metro 2033 Redux oraz niezależne Everything.

Aby zdobyć bezpłatne egzemplarze obu pozycji, należy wejść na stronę promocji, a następnie przypisać tytuły do konta. Należy się jednak pospieszyć, ponieważ oferta zakończy się za tydzień, 3 października, o godzinie 17:00 czasu polskiego.

Metro 2033 Redux jest odświeżoną wersją gry wydanej oryginalnie w 2010 roku. Akcja osadzona jest w podziemiach postapokaliptycznej Moskwy, a gracze wcielają się w znanego z książkowego pierwowzoru Artema.

Co ciekawe, jednocześnie przeceniono pozostałe odsłony cyklu. Zainteresowani mogą nabyć Metro: Last Light Redux - remaster drugiej części - za 17,99 zł, a najnowszą produkcję z serii o nazwie Metro Exodus za 140,03 zł.

Everything to zaś niezależna pozycja autorstwa niejakiego Davida O'Reilly'ego. Akcja toczy się w wygenerowanym proceduralnie uniwersum i w toku zabawy możemy przejąć kontrolę nad dowolnym elementem świata - także pojedynczym atomem.

Jednocześnie poinformowano, że w przyszłym tygodniu, a więc 3 października, Epic Games Store udostępni za darmo Minit - nietypową grę, w której każdy dzień trwa 60 sekund. Podczas zabawy staramy się rozwiązać zagadkę wspomnianego zjawiska.

Źródło: Epic Games Store

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami