Medal of Honor powraca jako gra VR. II wojna światowa na Oculus Rift

Above and Beyond.

Studio Respawn Entertainment zapowiedziało grę Medal of Honor: Above and Beyond, która trafi w 2020 roku na gogle rzeczywistości wirtualnej Oculus Rift.

Nowa część serii wraca do tematyki II wojny światowej. Akcja osadzona jest we Francji w okresie inwazji Aliantów. Pierwszy zwiastun strzelanki prezentuje fragmenty rozgrywki.

Produkcja zaoferuje w sumie 50 etapów z różnymi lokacjami i misjami - od jazdy czołgiem, przez eksplorację wnętrza łodzi podwodnej, po bombardowanie. Weźmiemy też oczywiście udział w bardziej klasycznej wymianie ognia jako żołnierz piechoty.

Twórcy chcą, by gracze naprawdę poczuli się, jakby byli obecnie w wirtualnym świecie. Zadbano więc o maksymalny poziom interakcji. Jeśli wydaje się nam, że powinniśmy być w stanie coś chwycić, bo w większości przypadków jest to możliwe - można nawet złapać rzucony w naszą stronę granat.

Medal_of_Honor_Above_and_Beyond

Warto przypomnieć, że dla niektórych pracowników studia Respawn to w pewnym sensie powrót do korzeni. Wcześniej zatrudnieni byli w Infinity Ward, a przedtem projektowali między innymi oryginalne Medal of Honor: Allied Assault.

Następnie: Medal of Honor powraca jako gra VR. II wojna światowa na Oculus Rift

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami