Interakcje z innymi graczami w Death Stranding nie wymagają PS Plus - sugeruje pudełko limitowanego PS4 Pro

Funkcje sieciowe bez ograniczeń.

Jednym z elementów Death Stranding są funkcje sieciowe, które pozwolą na interakcje z innymi graczami. Opcje nie wymagają jednak posiadania abonamentu PS Plus.

Informacja pochodzi z pudełka ujawnionego niedawno limitowanego modelu PS4 Pro. Na opakowaniu widnieje znaczek, wskazujący, że płatna subskrypcja jest niezbędna do rozgrywki wieloosobowej, ale nie w produkcji Hideo Kojimy.

ds_ps_plus
Pudełko limitowanego PS4 Pro

W Death Stranding pomożemy pozostałym graczom - w toku zabawy natkniemy się na pozostawione przez innych przydatne wskazówki oraz przedmioty. Pojawi się też opcja poproszenia o zasoby w trakcie walk, a zachowanie pomocników ocenimy „lajkami”.

Wspomniane funkcje sieciowe - zwane systemem Strand - jest podobno jednym z najważniejszych elementów tytułu. Hideo Kojima przekonuje, że rozwiązanie wyróżni dzieło Japończyka na tle szeregu innych gier.

Zobacz: Death Stranding - premiera i najważniejsze informacje

W międzyczasie poinformowano, że produkcja osiągneła tak zwany „złoty” status, co oznacza, że prace nad projektem ukończono. Deweloperzy wysłali nośnik z pozycją do tłoczni, gdzie rozpocznie się teraz proces wytwarzania płyt i pudełek.

Death Stranding ukaże się 8 listopada, tylko na PS4.

Źródło: MP1st

Następnie: The Executioner pozwala wcielić się w kata

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami