Gears 5 - Zagubieni Outsiderzy

Mapa i trzy miejsca ze wskazówkami.

Ten wątek poboczny w Gears 5 rozpocznie się automatycznie podczas misji Zew natury, gdy będziesz mijał obozowisko Outsiderów po drodze do celu.

outsiderzy1

Kolejne miejsca odwiedzisz później, w trakcie misji Źródło wszystkiego. Obydwa punkty znajdują się po drodze do wież komunikacyjnych. Pierwszy budynek to stacja (2) znajdująca się po lewej stronie od ścieżki prowadzącej do pierwszej wieży.

Musisz po prostu wejść do środka budynku i zbadać zwłoki (3) w drugim pomieszczeniu i notatkę leżącą w rogu po prawej stronie. To wszystko.

outsiderzy2

Wątek ten będziesz mógł kontynuować później, po zbliżaniu się do północnej wieży komunikacyjnej. Wysiądziesz przedtem, by przejść pod zawalonym drzewem. Wątek poboczny zakończysz wchodząc do budynku przy ścieżce (4).

outsiderzy3

By wejść, spróbuj użyć panelu przy drzwiach, a potem otwórz je siłą. W środku w pokoju po lewej będzie jeden Młodzik. Pokonaj go i weź ulepszenie Jacka z sejfu po lewej stronie (5). To wszystko.

outsiderzy4

Bohaterowie podczas rozmowy wyjaśnią, co stało się z zaginionymi Outsiderami. To już koniec tego wątku pobocznego.

Następnie: Gears 5 - Wodociąg

Spis treści: Gears 5 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Gears 5 - Pustkowa Burza

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami