Gears 5 - Wodociąg

Dodatkowa misja na pustyni.

Tę dodatkową misję możesz rozpocząć w Akcie 3, podczas drogi do hangaru w rozdziale Wielka szansa.

Będziesz przejeżdżał obok budynku wodociągów (1), przy którym znajduje się żółta flaga. Możesz tutaj wysiąść. Zatrzymaj się i wejdź na teren obiektu, a po chwili zobaczysz wrogów.

wodo1

Pozbądź się przeciwników na wyższym poziomie i idź dalej, bliżej budynku na wprost. Uważaj na snajperów za barierką na górze budynku (2). Przyda się tu kamuflaż, by podejść bliżej.

wodo2

Po pozbyciu się wszystkich wrogów otwórz drzwi budynku, by spotkać się z inżynierem. Potem możesz wracać do łodzi. Wtedy odezwie się do ciebie Paduk i poinformuje o dwóch kolejnych miejscach związanych z tym wątkiem pobocznym - zostaną też oznaczone na twoim radarze, ikonami kropli wody.

Najpierw udaj się do bliższego celu - do Stacji pomp. Zatrzymaj się przed bramą i wejdź do środka. Porozmawiaj z inżynierem. Po chwili zacznie się atak hordy Młodzików od strony wejścia. Ustaw się za murkiem i strzelaj do wrogów. Pamiętaj, żeby najpierw likwidować tych z ładunkami wybuchowymi (3).

wodo3

Po starciu każ Jackowi naprawić pompę (4). Potem możesz wracać do łodzi i jechać do ostatniej lokacji oznaczonej ikoną kropli. Tutaj czeka cię największe wyzwanie, bo wrogowie będą najbardziej niebezpieczni.

Gdy zbliżysz się do statku zatopionego w czerwonym piasku, ostrożnie podejdź bliżej. Schowaj się za osłoną i poczekaj. Po lewej zobaczysz snajpera (5), a kiedy zacznie się walka, z kontenerów po prawej (6) wyjdzie ciężki przeciwnik z dronem-tarczą i wyrzutnią min.

wodo4

Starcie najlepiej zacząć od szybkiego zlikwidowania snajpera. Dobrze też ustawić pułapkę elektryczną przy kontenerach. Później zmieniaj często osłonę, by nie zostawać w jednym miejscu. Uważaj też na wrogów z budynku naprzeciwko uziemionej łodzi.

Po walce każ tylko Jackowi naprawić wiertło w środku lokacji. To wszystko. Przyjdzie do was inżynier i zostawi dla was moduł ulepszający drona.

Spis treści: Gears 5 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Gears 5 - Zagubieni Outsiderzy

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami