Games with Gold: październik 2019 - pełna oferta

Friday the 13th: The Game, Ninja Gaiden 3 i inne.

Microsoft ujawnił pełną ofertę Games with Gold na październik 2019. Wśród gier, które bez dodatkowych opłat pobiorą abonenci Xbox Live Gold na konsolach Xbox, są Friday the 13th: The Game i Ninja Gaiden 3: Razor's Edge.

Posiadacze Xbox One przez cały miesiąc pobiorą platformówkę Tembo the Badass Elephant. W produkcji od studia Game Freak, które znane jest przede wszystkim z serii o pokemonach, wcielamy się w tytułowego bohatera: sympatycznego słonia bojowego.

Z kolei pomiędzy 16 października a 15 listopada posiadacze konsoli uzyskają dostęp do Friday the 13th: The Game - asymetrycznej gry sieciowej oparta na serii filmów „Piątek trzynastego”. Jeden użytkownik steruje mordercą Jasonem Voorheesem, a pozostali kierują nastolatkami.

friday_gwg
We Friday the 13th: The Game grupa graczy ucieka przed mordercą

Natomiast od 1 do 15 października na X360 pojawi się Disney Bolt - skierowana do młodszych odbiorców produkcja bazująca na animacji „Piorun” z 2008 roku. Gracze wcielają się w tytułową postać, czyli obdarzonego nadnaturalnymi zdolnościami pieska.

Od 16 do 31 października pozycję opartą na filmie Disneya zastąpi zaś Ninja Gaiden 3: Razor's Edge, a więc kolejną odsłonę cyklu gier akcji nastawionych na efektowne pojedynki. Kierujemy znanym z poprzednich części wojownikiem ninja, Ryu Hayabusą.

Tradycyjnie, dzięki opcji wstecznej kompatybilności, wspomniane tytuły z Xboksa 360 uruchomimy również na Xbox One.

Aby skorzystać z oferty, należy posiadać aktywny abonament Xbox Live Gold. By pobrać grę, wystarczy odszukać ją w sklepie Xbox Games z poziomu konsoli (należy być zalogowanym na konto z wykupioną subskrypcją Gold), a następnie potwierdzić „zakup” i ściągnąć produkcję.

Następnie: The Last of Us 2 jednak bez multiplayera - twórcy skupiają się na kampanii fabularnej

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami