Games with Gold: październik 2019 - pełna oferta

Friday the 13th: The Game, Ninja Gaiden 3 i inne.

Microsoft ujawnił pełną ofertę Games with Gold na październik 2019. Wśród gier, które bez dodatkowych opłat pobiorą abonenci Xbox Live Gold na konsolach Xbox, są Friday the 13th: The Game i Ninja Gaiden 3: Razor's Edge.

Posiadacze Xbox One przez cały miesiąc pobiorą platformówkę Tembo the Badass Elephant. W produkcji od studia Game Freak, które znane jest przede wszystkim z serii o pokemonach, wcielamy się w tytułowego bohatera: sympatycznego słonia bojowego.

Z kolei pomiędzy 16 października a 15 listopada posiadacze konsoli uzyskają dostęp do Friday the 13th: The Game - asymetrycznej gry sieciowej oparta na serii filmów „Piątek trzynastego”. Jeden użytkownik steruje mordercą Jasonem Voorheesem, a pozostali kierują nastolatkami.

friday_gwg
We Friday the 13th: The Game grupa graczy ucieka przed mordercą

Natomiast od 1 do 15 października na X360 pojawi się Disney Bolt - skierowana do młodszych odbiorców produkcja bazująca na animacji „Piorun” z 2008 roku. Gracze wcielają się w tytułową postać, czyli obdarzonego nadnaturalnymi zdolnościami pieska.

Od 16 do 31 października pozycję opartą na filmie Disneya zastąpi zaś Ninja Gaiden 3: Razor's Edge, a więc kolejną odsłonę cyklu gier akcji nastawionych na efektowne pojedynki. Kierujemy znanym z poprzednich części wojownikiem ninja, Ryu Hayabusą.

Tradycyjnie, dzięki opcji wstecznej kompatybilności, wspomniane tytuły z Xboksa 360 uruchomimy również na Xbox One.

Aby skorzystać z oferty, należy posiadać aktywny abonament Xbox Live Gold. By pobrać grę, wystarczy odszukać ją w sklepie Xbox Games z poziomu konsoli (należy być zalogowanym na konto z wykupioną subskrypcją Gold), a następnie potwierdzić „zakup” i ściągnąć produkcję.

Następnie: The Last of Us 2 jednak bez multiplayera - twórcy skupiają się na kampanii fabularnej

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami