FIFA 20 - kto komentuje: wersja polska i angielska

Najważniejsze informacje.

Witaj na stronie o komentarzu w FIFA 20. Informujemy tutaj, kto nagrywał komentarz do najnowszej części piłkarskiej serii od Electronic Arts - zarówno jeśli chodzi o polską, jak i angielską wersję.

W FIFA 20 na polskich komentatorów ponownie wybrano Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego. To duet, który pojawia się nieprzerwanie od FIFA 16 - wcześniej partnerem Szpakowskiego przez wiele lat był Włodzimierz Szaranowicz.

Większość wypowiadanych przez spikerów kwestii nie zmieniła się od poprzedniej odsłony serii, choć nagrano kilka nowych dialogów.

Jeśli chodzi o wersję angielską, sprawa jest nieco bardziej skomplikowana. W klasycznych trybach rozgrywki komentatorami są Martin Tyler i Alan Smith. Obaj panowie są Anglikami. Tyler to jeden z najbardziej rozpoznawalnych komentatorów w kraju, natomiast Smith oprócz kariery spikera ma za sobą grę w Leicester City i Arsenalu.

Natomiast zmagania w ramach Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy komentuje były obrońca Arsenalu, Lee Dixon, oraz profesjonalny komentator, Derek Rae.

W FIFA 20 domyślnie język dialogów i komentarza ustawiony jest na polski. Wiąże się to z mniejszą liczbą i różnorodnością nagranych kwestii. Jeżeli chcesz zmienić wersję na angielską na PC (pozostawiając przy tym polskie napisy), zachęcamy do skorzystania z naszego poradnika.

Następnie: FIFA 20 - kto jest na okładce gry

Spis treści: FIFA 20 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: FIFA 20 - ile zajmuje miejsca na dysku: PC, PS4, Xbox One

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami