Borderlands 3 - Invasion of Privacy: Ava, rzeczy, pamiętnik (diary), Beans

Misja poboczna, w której zdobywamy dla zleceniodawczyni cenne przedmioty.

Zadanie dodatkowe w Borderlands 3, które zostanie aktywowane wraz z postępami fabularnymi w kampanii.

m018

Misję poboczną będziesz mógł rozpocząć na pokładzie statku Sanctuary, a konkretnie po rozmowie z Avą (strzałka na mapie) na mostku.

z100

Kolejnym krokiem będzie przeniesienie się na planetę Athenas i zdobycie dla dziewczyny wymienionych przez nią rzeczy. Na pierwsze dwa przedmioty (1) - Anceint Instrument i Bansai Tree, natkniesz się już na początku lokacji z lewej strony.

Idąc wzdłuż ścieżki natkniesz się na kolejne rzeczy, oznaczone znacznikami. Będą to: The Latest Video Game Console, Controller oraz Bowl (miska).

z101

Po ich podniesieniu zostaniesz poproszony o zdobycie pamiętnika (diary). Rusz przed siebie eliminując napotkanych wrogów. Po minięciu placu z rywalami, na prawo od ścieżki, znajdziesz sejf (2). Po otworzeniu okaże się jednak, że jest pusty.

z102

Kontynuuj wzdłuż drogi, eliminując kolejne zastępy przeciwników. Wkrótce zobaczysz kanapę (3), na której znajdziesz jedną ze stron pamiętnika. Podnieś ją i ruszaj dalej.

z103

Kolejna strona pamiętnika będzie leżeć na stoliku (4) na prawo od głównej ścieżki. Po jej zabraniu kontynuuj podróż.

z104

Kolejny trop zaprowadzi bohatera do lokalnego baru. Tutaj, na stole na prawo od wejścia, znajduje się następny fragment pamiętnika (5).

z105

Udaj się w stronę nekropolii, gdzie w końcu staniesz do walki ze złodziejem pamiętnika, czyli Beansem (6). Zanim zaczniesz z nim walkę, warto wcześniej pozbyć się ciężkoopancerzonych rywali (7), którzy pojawią się razem z nim.

z106

Podczas starcia uważaj na przywoływane przez rywala tarcze, a jego samego najefektywniej atakować bronią elektryczną. Po walce podejdź do wskazanego pudełka (8) i wyjmij z niego klucz.

z107

Następnie przeskocz z podwyższenia na ogrodzenie, a z niego dostań się na półkę skalną (9), gdzie otwórz skrzynię przy pomocy zdobytego klucza. Po uczynieniu tego powróć na pokład Sanctuary i oddaj Ave znalezione w trakcie zadania przedmioty.

Następnie: Borderlands 3 - Opposition Research: Gonner, agenci, szpiedzy, dane wywiadowcze (Intel)

Spis treści: Borderlands 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Borderlands 3 - Holy Spirits: Brother Mendel, piwnica, Ratch Gunk

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami