The Last of Us 2 to "ogromna" gra i najambitniejszy projekt studia Naughty Dog - przekonują twórcy

"Zwiastun jest wierzchołkiem góry lodowej".

Twórcy The Last of Us 2 przekonują, że produkcja jest „ogromną”, a zarazem najambitniejszą i najdłuższą grą w 35-letniej historii studia Naughty Dog.

We wpisie na blogu PlayStation reżyser projektu - Neil Druckmann - wyjaśnił, że prace rozpoczęły się pięć lat temu. Podkreślił, że na deweloperach ciążyła bardzo duża presja, ponieważ chcieli przygotować tytuł godnie przedstawiający postacie, które pokochali fani.

tlou2_potwory
Powrócą mutanty

„Szybko zdaliśmy sobie sprawę, że tworzymy najambitniejszą i najdłuższą grę w naszej 35-letniej historii. Aby opowiedzieć tego typu fabułę, produkcja musi być ogromna. (…) Nowy zwiastun jest jedynie wierzchołkiem góry lodowej” - zapewnia.

Druckmann obiecuje, że Naughty Dog przedstawi „pełną niuansów opowieść”, odpowiadającą na pytanie, jak daleko może posunąć się człowiek, by wymierzyć sprawiedliwość osobom, które skrzywdziły naszych ukochanych. Nie zabraknie emocji i skomplikowanych wątków, pasujących do uniwersum The Last of Us.

Zobacz: The Last of Us 2 - premiera i najważniejsze informacje

Na razie jednak nie jest jasne, ile dokładnie zajmie graczom ukończenie powstającego tytułu, ale w poprzedniej odsłonie cyklu dotarcie do napisów końcowych zajmowało około 15 godzin. Co ciekawe, niewykluczone, że gra zostanie wydana na dwóch płytach.

The Last of Us 2 zadebiutuje 21 lutego 2020 roku, tylko na PS4.

Źródło: Blog PlayStation

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami