Call of Duty: Modern Warfare - tryb Survival przez rok tylko na PS4. Gracze niezadowoleni

Kooperacyjne zmagania z falami wrogów.

Tryb Survival w Call of Duty: Modern Warfare będzie dostępny wyłącznie na PlayStation 4 do października 2020 roku. Informację tę ujawnia nowy zwiastun gry.

Wspomniany tryb pojawiał się już w niektórych odsłonach cyklu. To rozgrywka kooperacyjna - grupa czterech graczy odpiera ataki kolejnych fal przeciwników, niczym w Hordzie z Gears of War.

Fani serii zdążyli już wyrazić niezadowolenie z czasowej wyłączności dla trybu sieciowego, co widoczne jest szczególnie na forum Reddit.

- Można by zrozumieć jeszcze jeden miesiąc, ale cały rok? Dlaczego mam płacić tyle samo, co za wersję na PS4, skoro pełną zawartość otrzymam po roku? - pyta jeden z użytkowników.

Inni gracze ogłaszają anulowanie pre-orderów i namawiają innych do tego samego. Niektórzy uważają, że edycje na PC i Xbox One powinny być tańsze. Wyrażają też rozczarowanie faktem, że tryb na wyłączność jednej platformy znalazł się akurat w pierwszej odsłonie w historii cyklu, która wprowadza cross-play.

Warto zaznaczyć, że Survival to tylko część trybu kooperacji. Poza tym w Spec Ops znajdą się też misje do wykonywania ze znajomymi. Szczegóły na temat tej zawartości nie są jeszcze znane.

Następnie: The Last of Us 2 - Edycja Kolekcjonerska, Specjalna i inne. Szczegóły pięciu wydań

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami