Amara i Moze w Borderlands 3 - sylwetki postaci i najważniejsze wskazówki

Mistrzynie destrukcji.

Borderlands 3 oferuje różnorodnych bohaterów, a Moze i Amarę łatwo zdefiniować jednym słowem: destrukcja. Nie chodzi tu o niszczenie otoczenia, ale raczej o to, co postacie te robią z przeciwnikami.

W nowej porcji materiałów przyglądamy się tym właśnie bohaterkom. Zaczynamy od czegoś dla fanów mechów - od spojrzenia na Moze, czyli byłą najemniczkę z korporacji Vladoff, która może przyzywać na pole bitwy Żelaznego Niedźwiedzia. Zasiadając za jego sterami potrafi zgotować wrogom istne piekło.

Amara polega z kolei na nieco mniej typowych środkach zniszczenia. Używa bowiem magii - choć nikt nie nazywa tak oficjalnie tej specjalnej mocy Syren, to jednak możemy sobie na to pozwolić.

Wojowniczka może wystrzelić swoją astralną projekcję i przywołać wielką pięść przytrzymującą wrogów w miejscu. Drzewko talentów pozwala oczywiście na sporo modyfikacji naszych zdolności.

Przed nami jeszcze jeden materiał z gry od studia Gearbox, w którym przedstawimy ważne wskazówki związane z różnymi aspektami rozgrywki. W międzyczasie, zapraszamy do lektury naszego poradnika do Borderlands 3.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami