Luksusowa marka Louis Vuitton zaprojektuje skiny do League of Legends

Niecodzienne partnerstwo.

Przedstawiciele Riot Games poinformowali o nawiązaniu współpracy z marką Louis Vuitton. Francuska firma zajmująca się produkcją luksusowej odzieży i galanterii skórzanej zaprojektuje skiny dla bohaterów League of Legends.

Nie wiadomo jeszcze, które postacie otrzymają luksusowe skórki. Nie zaprezentowano też jeszcze żadnej z nich.

WORLDS_LV_01_txq8ub54dilwxv3n5nka
Puchar też robi wrażenie

Vuitton stworzy też specjalną skrzynkę na puchar mistrzostw 2019 League of Legends World Championship, których finał odbędzie się w listopadzie. Francuski dom mody zaprojektował już w przeszłości gablotki na puchar Mistrzostw Świata FIFA czy Rugby World Cup.

League of Legends to produkcja typu MOBA - podobnie jak Dota 2. W sieciowych zmaganiach biorą udział dwie pięcioosobowe drużyny, a mecze w głównym trybie rywalizacji zawsze odbywają się na tej samej mapie.

LoL pozostaje od lat jedną z najbardziej dochodowych gier na PC. Obecnie, według badań firmy SuperData, plasuje się na drugim miejscu, wyprzedzając między innymi Fortnite'a.

Źródło: League of Legends

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami