Inside Xbox - o północy pokaz Microsoftu. Game Pass, The Outer Worlds i inne

Oglądaj na żywo.

Microsoft ogłosił, że dziś w nocy - o godzinie 0:00 czasu polskiego - odbędzie się kolejne Inside Xbox, czyli cykliczny program, w którym firma prezentuje nowości na swoje platformy.

Przedstawiciele koncernu z Redmond ujawnili pierwsze szczegóły na temat treści, które zaprezentuje podczas planowanego pokazu. Wszystkie najważniejsze informacje poniżej.

Inside Xbox - start, godzina

Nowe Inside Xbox rozpocznie się o godzinie 0:00 czasu polskiego. Wydarzenie potrwa około godziny. Odcinek będzie można oglądać za pośrednictwem platform YouTube, Mixer i Twitch.

Wiadomo, że Microsoft zamierza ujawnić między innymi nowe informacje o xCloud, czyli usłudze pozwalającej na granie w tak zwanej „chmurze”. Firma przedstawi również kolejne gry, które trafią do usług abonamentowych Xbox Game Pass na PC i konsoli.

W trakcie epizodu ujrzymy także nowe materiały z The Outer Worlds - produkcji RPG od studia Obsidian Entertainment, a więc twórców Fallout: New Vegas. W planach też segment poświęcony Ghost Recon Breakpoint, z wywiadem z aktorem Jonem Bernthalem.

the_outer_worlds_xbox
The Outer Worlds rozgrywa się w realiach sci-fi

Ponadto koncern zaprezentuje zmierzające na Xbox One sieciowe Atlas oraz nowości związane z grami Dayz, Hitman 2, Afterparty, Code Vein, Felix the Reaper i Children of Morta. Do tego szczegóły o wydarzeniu X019, które odbędzie się w Londynie w dniach 14-19 listopada.

Następnie: W Call of Duty: Modern Warfare powrócą kultowe mapy - sugerują pliki bety

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami