Fan Minecrafta stworzył konsolę PS4 w grze - działają niektóre funkcje

Podobno można zagrać w Minecrafta.

Internauta posługujący się pseudonimem Chef Franky stworzył w Minecrafcie częściowo działający model konsoli PS4 wraz z kontrolerem DualShock 4.

Wirtualna wersja sprzętu pozwala między innymi przejrzeć menu główne, po którym nawigujemy korzystając z cyfrowego pada. Istnieje możliwość skorzystania z niektórych opcji oraz wykonania i zapisania do 20 zrzutów ekranu.

Autor projektu twierdzi, że na PS4 uruchomić można samego Minecrafta i platformówkę Sonic Mania. Nie jest jednak jasne, czy produkcje są w pełni grywalne - udostępnione materiały prezentują jedynie możliwość włączenia ekranu tytułowego pierwszej z gier.

Warto zaznaczyć, że mapa z odtworzoną konsolą firmy Sony powstała w kwietniu, ale dopiero teraz zyskała większą popularność. Dzieło Chefa Franky'ego rozpowszechnił użytkownik Reddita o pseudonimie Masonuch.

Build PS4 in Minecraft to play Minecraft when you play Minecraft [Minecraft] [Video] from r/PS4

Wspomniany projekt każdy zainteresowany może pobrać za darmo za pośrednictwem portalu Mcpedl. Do działania wymaga posiadania Minecrafta w wersji oznaczonej numerem 1.11 lub nowszej.

Nie jest to jedyna nietypowa konstrukcja stworzona w produkcji studia Mojang. Niedawno jeden z fanów przygotował makietę ludzkiego układu trawiennego, przedstawiającą całą drogę pokarmu w organizmie.

Źródło: Reddit

Następnie: Witchfire idealne na krótkie sesje - Adrian Chmielarz o eksperymentach i postępach w pracach

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami