Batman: Arkham Knight na Epic Games Store bez Denuvo. Sprawdzono wpływ na wydajność

Gracze porównują optymalizację z wersją ze Steama.

Batman: Arkham Knight na platformie Epic Games jest pozbawiony zabezpieczeń Denuvo - kontrowersyjnej formy DRM, która zdaniem niektórych może negatywnie wpływać na wydajność gier wideo.

Gracze szybko zabrali się za porównywanie wersji ze sklepu Valve i EGS. Jednym z przykładów jest materiał z kanału Joker Productions, który ujawnia zaledwie minimalne, sekundowe różnice w czasach ładowania - na korzyść wersji bez DRM.

Poza tym, obydwie wersje działają niemal identycznie, choć na YouTube znajdują się też porównania wskazujące na nieco większe różnice w liczbie FPS. Nie są to jednak duże wartości.

Batman: Arkham Knight - razem z innymi grami z Człowiekiem Nietoperzem - jest dostępny w EGS za darmo jeszcze do 26 września. Jeśli dodamy zestaw do biblioteki, zachowamy wszystkie tytuły na stałe.

b4c01e90_831b_49ae_95aa_69c3f7177c66.jpg._CB309946443_

Nad kolejną grą z Batmanem pracuje prawdopodobnie studio WB Montreal, które niedawno ponownie zasugerowało, że bohater zmierzy się tym razem z tajemniczą organizacją Trybunału Sów.

Następnie: Call of Duty: Modern Warfare i osiem zabójstw w osiem sekund. Wyczyn streamera

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami