Resident Evil: Project Resistance również z narracyjnym trybem dla jednego gracza

Nie tylko multiplayer.

Zaprezentowany niedawno w akcji Project Resistance, czyli spin-off serii Resident Evil, przedstawiany jest jako asymetryczna gra wieloosobowa. Producent zapewnia jednak, że twórcy przygotowują też tryb dla jednego gracza.

- Wersja, którą zaprezentowaliśmy podczas Tokyo Game Show 2019, była trybem online, ale jesteśmy świadomi, że wielu wielbicieli Resident Evil oczekuje w grze historii - powiedział Masachika Kawata w rozmowie z Sony.

res1
Niektórzy gracze poczuli się zawiedzeni, kiedy okazało się, że Project Resistance to gra sieciowa

- W trosce o usatysfakcjonowanie naszych fanów, wprowadzimy do gry tryb offline, skupiony na warstwie narracyjnej - dodał.

Kawata wspomniał też w wywiadzie, że w przyszłości do gry trafi więcej ocalałych oraz tzw. Mastermindów, czyli osób, które przeszkadzają graczom po drugiej stronie.

Przypomnijmy, że zadaniem bohaterów jest ucieczka z labiryntu korytarzy w wyznaczonym czasie. Aktualnie zaprezentowano cztery klasy postaci.

Wspomniany Mastermind stawia na mapie pułapki, „odradza” przeciwników w wybranych miejscach, wyłącza światła, blokuje drzwi i używa broni montowanej na wieżyczkach. Może też wcielić się w zombie, a nawet potężnego Tyranta - Mr. X'a.

Data premiery nie jest jeszcze ustalona. W dniach 4-7 października na PS4 i Xbox One odbędzie się natomiast zamknięta beta produkcji.

Źródło: PlayStation Blog

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami