FIFA 20 - jak szybko zarabiać w FUT: najlepsze sposoby zdobywania monet (coins)

Najszybsze sposoby.

Witaj w poradniku dotyczącym zarabiania monet w FIFA 20 Ultimate Team. Poznasz tutaj najlepsze sposoby, dzięki którym w możliwie jak najkrótszym czasie zdobędziesz maksymalne wartości wirtualnej waluty - bez wydawania realnych pieniędzy.

Nie ma bowiem co ukrywać, że jeśli poważnie myślisz o rywalizacji w FUT, potrzebujesz efektywnego sposobu zarabiania coinsów. Bez monet nie kupisz kart ani zawodników na rynku transferowym, co uniemożliwi rozwój twojej drużynie.

Jak zarabiać monety (coins) w FIFA 20 FUT

Poniżej przedstawiamy najlepsze metody zarabiania monet w FIFA 20 Ultimate Team. Przyswój te zasady i staraj się stosować je każdego dnia.

fut1

Pozbywaj się niepotrzebnych kart

Handlowanie kartami piłkarzy na rynku transferowym to od lat jedna z najlepszych metod zarabiania pieniędzy w serii FIFA. Początki bywają oczywiście trudne, bo zaczynasz z „brązową” drużyną, ale gdy tylko uda ci się skompletować srebrny skład, automatycznie wystawiaj na sprzedaż wszystkie brązowe karty, jakie zdobędziesz.

Nie zawsze ci się poszczęści i niektórzy piłkarze nie znajdą nabywców. Daj jednak szansę temu rozwiązaniu, bo to absolutna podstawa. Zdecydowanie lepiej spróbować zarobić na niepotrzebnych już kartach, których przecież nie użyjesz, zamiast przetrzymywać je bez celu.

Inwestuj w piłkarzy Drużyny Tygodnia (TOTW)

Co tydzień Electronic Arts wybiera drużynę tygodnia FUT, czyli TOTW (Team of the Week). To piłkarze, którzy w radzili sobie na prawdziwych boiskach najlepiej. Ich karty są bardzo rzadkie, a przez to niezwykle drogie.

fut2

Metoda opiera się na kupowaniu takich kart na wczesnym etapie, by potem sprzedać je po pewnym czasie, kiedy wyraźnie zwiększą wartość. Przypomina to nieco inwestycję, która niemal zawsze jest dobrym wyborem - szczególnie gdy jesteś początkującym graczem FUT.

Bierz udział w wyzwaniach budowania składu (SBC - Squad Building Challenges)

Wyzwania budowania składu to jeden z najlepszych sposobów szybkiego wzbogacenia się w trybie FUT. Osiąganie ustalonych celów to jednak tylko jedna, bardziej oczywista metoda. Jeśli jesteś sprytny, to zorientujesz się, które karty mogą przydać się innym do zaliczenia zadań, a następnie wystawisz je na rynku transferowym. Będziesz zaskoczony, jak sporo monet możesz otrzymać za dobrze dobranych piłkarzy. Gdy pojawiają się nowe wyzwania, zawsze sprawdzaj, czy nie masz do zaoferowania odpowiednich kart.

Zainteresuj się Squad Battles

W Squad Battles twój zespół mierzy się z drużynami graczy z całego świata. Wygrane mecze zagwarantują ci naprawdę duży przypływ monet. Musisz jednak pamiętać, że zadanie nie jest łatwe, bo do tego trybu gracze wystawiają naprawdę potężne składy, nierzadko z największymi gwiazdami futbolu. Spotkania odbywają się w trybie offline.

fut3

Monety z katalogu

Grając w wybrane tryby FIFA 20 - oprócz FUT również karierę menadżera czy zawodnika - zdobędziesz punkty, które następnie możesz wydać na wybrane nagrody. Nowe cieszynki i pozostałe opcje mogą być kuszące, ale jeśli zależy ci na Ultimate Team, najlepiej będzie, gdy kupisz monety właśnie do tego wariantu zabawy. Aby wejść do sklepu, będąc na głównym ekranie gry naciśnij prawy analog.

Śledź codzienne i tygodniowe wyzwania

Wykonywanie stale zmieniających się wyzwań to jedna z prostszych, ale zarazem bardzo skutecznych metod zarabiania monet, która zagwarantuje ci stałe przypływy gotówki. Śledź wyzwania i podczas rozgrywania kolejnych meczów pamiętaj, jakie masz cele. Nie zawsze da się pogodzić wygraną z wykonaniem wyzwania, ale kiedy tylko będzie to możliwe, powinieneś spróbować.

Następnie: FIFA 20 FUT (Ultimate Team) - wszystkie Ikony

Spis treści: FIFA 20 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: FIFA 20 - karty Obiecujące Transfery (FUT): lista piłkarzy

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami