Borderlands 3 - Proof of Wife: kryjówka, Sheriff Bot, Bloodshine, Tumorhead, Naoko

Misja poboczna, w której uwalniamy pewną dziewczynę.

Misja poboczna w Borderlands 3, która staje się dostępna po dotarciu na planetę o nazwie Promethea, a konkretnie w dystrykcie Lectra City.

m014

Do tej dzielnicy możesz dotrzeć między innymi w ramach misji pobocznej o nazwie Kill Killavolt. Skieruj się do tablicy z ogłoszeniami (strzałka na mapie) w centrum regionu i przyjmij zlecenie.

Pierwszym celem będzie dostanie się do podziemnej kryjówki (hideout). Znajduje się ona w podziemnej stacji metra, do której można dostać się kilkoma wejściami, na przykład północnym (strzałka „A" na mapie).

z081

Po dotarciu na miejsce natkniesz się na roboty (1), z którymi się rozpraw. Po uczynieniu tego wciśnij przycisk (2) z lewej.

z082

Po chwili otrzymasz polecenia skierowania się do na komisariat policji. Otwórz drzwi korzystając z przycisku z lewej, po czym zacznij rozprawiać się ze zwykłymi robotami oraz posiadającymi tarcze Sheriff Botami (3).

z083

Po rozprawieniu się z nimi podejdź do więziennej klatki i uwolnij Bloodshine (4), którą zastrzel. Po walce podnieś leżącą na ziemi maskę.

z084

Wróć do kryjówki i powieś maskę na ciele wiszący z lewej strony. Kiedy drzwi się otworzą wejdź do środka i rozpraw się z pierwszą grupą przeciwników. Następnie zeskocz na dół i przygotuj się do walki z dużą grupą rywali. Wśród nich będą również silni wrogowie (5).

z085

Po wystrzelaniu całej rodzinki zza drzwi wyjdzie Tumorhead (6) z wyrzutnią rakiet. Rozpraw się z nią i wejdź do pomieszczenia, z którego przyszła.

z086

Znajdziesz tu klatkę z Naoko (7). Strzel w zamek, żeby uwolnić dziewczynę. Po rozmowie zadanie się zakończy.

Następnie: Borderlands 3 - Porta Prison: zdrajcy, graffiti, toaleta, Trashmouth

Spis treści: Borderlands 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Borderlands 3 - Kill Killavolt: Lectra City, Trudy, Jenny, Lena, token, baterie, boss

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami