Borderlands 3 - Porta Prison: zdrajcy, graffiti, toaleta, Trashmouth

Misja poboczna, w której natkniemy się na gangsterów oraz uwięzionego w toalecie człowieka.

Misja poboczna w Borderlands 3, która staje się dostępna po dotarciu na planetę o nazwie Promethea, a konkretnie w dystrykcie Lectra City.

m015

Zadanie możesz rozpocząć po udaniu się do miejskiego panelu (strzałka na mapie) i przyjęciu misji z ekranu. Następnie skieruj się w stronę zejścia do metra, które zostanie oznaczone na mapie.

z087

Po dotarciu na miejsce podejdź do grupy gangsterów (1). Po chwili rozpocznie się z nimi walka, dlatego dobrze się na to nastawić przed zakończeniem rozmowy. Uważaj, bo główny rywal posiada wyrzutnię rakiet.

z088

Po rozprawieniu się z nimi podnieś puszki ze sprayem (2), które stoją w pobliżu wagonu. Po uczynieniu tego wróć na powierzchnię.

z089

Udaj się w stronę znacznika, który prowadzi do miejsca w pobliżu przenośnej toalety. Wskocz na ciężarówkę (3) z lewej, po czym udaj się na dach z prawej i przeskocz na budynek, gdzie na ścianie (4) użyj sprayu.

z090

Po pomalowaniu ściany pojawi się Sheriff Bot. Załatw go, podnieś chip i umieść go z tyłu toalety (5). Odeprzyj kolejny atak wrogów, strzel w mechanizm przy toalecie, zastrzel robota sprzątającego, podnieś drugi chip i ponownie włóż go z tyłu toalety.

z091

Po tym, jak toaleta wyleci w przestworza wróć do Meridian Outskirts i udaj się w stronę znacznika. Kiedy z garażu wyjedzie wóz Trashmouth Technical (6), zniszcz go i podnieś broń (Illegal Weapon), która wypadnie. W tym momencie zadanie się zakończy.

Następnie: Borderlands 3 - Just a Prick: Tannis, hypos, strzykawki

Spis treści: Borderlands 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Borderlands 3 - Proof of Wife: kryjówka, Sheriff Bot, Bloodshine, Tumorhead, Naoko

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami