Borderlands 3 - Healers and Dealers: Ace Baron, leki, worki z krwią

Misja poboczna, w której zdobywamy medykamenty i przeprowadzamy operację.

Zadanie dodatkowe w Borderlands 3, które możesz rozpocząć w trakcie pobytu na planecie Promethea, a konkretnie w regionie Meridian Outskirts.

m010

Aby rozpocząć misję skieruj się do terminala (strzałka na mapie) znajdującego się w pobliżu jednej z platform, gdzie przyzywa się pojazdy.

z054

Po rozpoczęciu misji skorzystaj z pojazdu i udaj się do kryjówki Ace Barona (1), która znajduje się z lewej strony głównej ulicy miasta.

z055

Po rozmowie z mężczyzną będziesz musiał zdobyć medykamenty i worki z krwią. Trzy miejsca, gdzie je znajdziesz, zostaną zaznaczone na mapie. Jeden z nich będzie w pojeździe technicznym (2), który pojawi się na drodze. Zniszcz go i podnieś potrzebne przedmioty.

z056

Aby dotrzeć do drugiego wejdź na stojący na ulicy filar (3). Dostaniesz się do niego wskakując na podwyższenie, a potem używając drabiny. Na miejscu natkniesz się na Hardina. Możesz zapłacić mu za towar lub go zastraszyć.

z057

Ostatnią część leków znajdziesz w lokacji, do której dostaniesz się przez dziurę w siatce (4) nieopodal ulicy. Po wejściu do środka przebij się przez pomieszczenia z mutantami i otwórz skrzynię na końcu.

z058

Po zdobyciu wszystkich przedmiotów wróć do kryjówki Ace Barona i zostaw je na skrzyni (5), po czym porozmawiaj ze zleceniodawcą.

z059

Udaj się z nim do pobliskiego krzesła i wciśnij klawisz odpowiedzialny za atak wręcz (6), kiedy Baron wystawi rękę. Po „operacji" podnieś worek z krwią i daj go mężczyźnie. W tym momencie otrzymasz nagrodę za wykonanie misji.

Spis treści: Borderlands 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Borderlands 3 - Dynasty Diner: posiłek, Beau, kuchnia, Burger Bot, Archer Rowe

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami