The Last of Us 2 ukaże się 28 lutego 2020 roku - sugeruje sklep ze Szwajcarii

Aktualizacja: oferta pochodzi z czerwca.

Aktualizacja: Użytkownik Twittera o pseudonimie Wario64 zauważył, że oferta szwajcarskiego sklepu pochodzi z czerwca. To oczywiście nie oznacza, że data jest nieprawdziwa, ale bardziej prawdopodobnym jest, że to jedynie termin tymczasowy.

Oryginalna wiadomość: The Last of Us 2 zadebiutuje na rynku 28 lutego 2020 roku - wynika z niepotwierdzonych na razie informacji ujawnionych przez szwajcarski sklep Softridge.

Termin umieszczono na karcie katalogowej - już jednak usuniętej - najnowszej produkcji studia Naughty Dog. Co ciekawe, w ofercie pojawiła się nie tylko edycja standardowa gry, ale też dwie specjalne: limitowana i kolekcjonerska.

tlou2_luty_wyciek
The Last of Us 2 w ofercie Softridge (źródło: Resetera)

Szczegóły na temat zawartości nie są na razie znane, ale ujawniono ceny poszczególnych pakietów. Podstawowy kosztuje 79 funtów szwajcarskich, czyli około 316 zł. Dwa kolejne dostępne są zaś za odpowiednio 99,90 franków (396 zł) i 279,90 franków (1110 zł).

Oczywiście do informacji należy podchodzić z dystansem. Faktem jest jednak, że data premiery pokrywa się z doniesieniami, które w lipcu przekazał administrator forum ResetEra i starszy analityk w firmie Niko Investors. Wcześniej debiut w lutym sugerowała aktorka głosowa Ellie.

tlou2_edycje
The Last of Us 2 - edycja limitowana i kolekcjonerska (źródło: Resetera)

Warto zaznaczyć, że Naughty Dog potwierdziło, że The Last of Us 2 pojawi się w kolejnym odcinku programu State of Play. Wiceprezes studia - Neil Druckmann - ujawnił na Twitterze, że projekt ujrzymy podczas pokazu, podkreślając, że twórcy milczeli „zbyt długo”.

Akcję produkcji osadzono pięć lat po wydarzeniach z poprzedniej odsłony cyklu, a gracze tym razem pokierują poczynaniami Ellie. Na razie nie jest jasne, jaką rolę w powstającym tytule odegra Joel, czyli główny bohater pierwszej części.

Zobacz: The Last of Us 2 - premiera i najważniejsze informacje

The Last of Us 2 zmierza na PlayStation 4, ale niewykluczone, że w przyszłości zawita też na PS5.

Źródło: Resetera

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami